Stangrinimas

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Stangrinimas
Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Įvertinimas
  •   1
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Prekės ženklas
Rodyti daugiau
Lytis / amžiaus grupė
Perkamiausi

Kaip sustangrinti odą?

Jūsų amžių gali išduoti pasas, bet ne veidas! Atraskite kokybiškas priežiūros priemones nechirurginiam veido odos stangrinimui ir atjauninkite savo odą.

Kada turėtumėte pradėti rūpintis veido odos strangrinimu? Idealiu atveju - perkopus trisdešimt, nes greičiausiai tuomet pradėsite pastebėti pirmąsias raukšleles bei odos elastingumo mažėjimą. Pagrindinis produktas su tuo kovoti - stangrinamasis kremas. Tačiau taip pat galite išbandyti stangrinamąjį serumą, stangrinamąjį paakių kremą arba stangrinamąją kaukę, jei norite padaryti viską, kad jūsų veido oda išliktu stangri.

Kokie ingredientai turėtų būti stangrinamajame kreme?

Bet kokiame stangrinamajame kreme pagrindinis ingredientas yra kolagenas. Tai medžiaga, kurią mūsų organizmas praranda senstant. Kita svarbi medžiaga yra hialurono rūgštis - tai giliai odą drėkinantis ingredientas, kartu skatinantis odos atsinaujinimą.

Stangrinantis serumas momentiniam stangresnės odos efektui

Stangrinamasis serumas turi didesnę aktyviųjų ingredientų koncentraciją nei standartinis stangrinamasis kremas. Tačiau tai nereiškia, kad galite naudoti tik serumą - geriausiam rezultatui pasiekti reikės ir kremo ir serumo. Iš pradžių nuvalykite odą, tuomet tepkite serumą ir galiausiai - stangrinamąjį kremą. Nepamirškite ir kaklo, nes suglebusios odos požymiai dažnai prasideda būtent ten.

Daugiau patarimų stangresnei odai

Ne paslaptis, kad oda atspindi jūsų gyvenimo būdą. Todėl nepamirškite gerti pakankamai vandens, pakankamai išsimiegokite ir rūpinkitės emociniu gerbūviu. Geras stangrinamasis odos masažas grožio salone padės nušauti du zuikius vienu šūviu - ne tik išlygins odą, bet ir praskaidrins mintis.