TRESemmé

Apie TRESemmé

 Puošni šukuosena gali suteikti pasitikėjimo savimi ir pagerinti visą jūsų dieną. TRESemmé tai puikiai žino, todėl stengiasi sukurti tokius plaukų priežiūros produktus, kurie yra tokie pat kokybiški, kaip ir priemonės, kurių galite įsigyti kirpyklose, tačiau TRESemmé produktai parduodami už gerokai prieinamesnę kainą. Juk kiekviena moteris nusipelno jaustis stulbinančiai atrodančia.

TRESemmé plaukų priežiūros produktai pirmą kartą buvo pradėti kurti 1948 m. Prekės ženklo įkūrėja Edna L. Emme anksčiau dirbo kirpėja ir tiksliai žinojo, kad puikiai atrodantys plaukai padeda moteriai labiau pasitikėti savimi. Tuo metu, kai kokybiškų produktų buvo galima įsigyti tik grožio salonuose, ji turėjo viziją, kad profesionalios plaukų priežiūros priemones turi būti pasiekiamos ir namuose. Taip ši versli, protinga ir graži moteris tapo kirpėjų istorijos dalimi.

Pavadinimas TRESemmé yra žodžių žaismas – jis primena įkūrėjos pavardę, o taip pat skamba kaip prancūziška frazė „très-aimé“ (reiškia „labai mylima“). Be jokios abejonės, įsimylėsite ir TRESemmé produktus. TRESemmé Heat Defense purškiklis apsaugo jūsų plaukus nuo pažeidimų plaukų džiovinimo ir tiesinimo metu, o TRESemmé BIotin + Repair 7 plaukų kaukė akimirksniu atnaujina jų tekstūrą ir grožį. TRESemmé Keratin Smooth produktai suteiks jūsų plaukams blizgesį ir elastingumą bei sumažins garbanojimąsi. 

Pasitikėkite TRESemmé plaukų priemonių priežiūros gaminiais, kurie leis jums kiekvieną dieną jaustis kaip ką tik išėjus iš kirpyklos.

Trust TRESemmé hair products that will allow you to feel every day like you’ve just stepped out of a hair salon.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Perkamiausi