Skip to main content

Sensai

Apie Sensai

Amžino grožio paieškos įkvėpti, Sensai produktai apjungia odos priežiūros technologijas ir itin reto Koishimaru šilko galią. Šis unikalus mokslo, gamtos ir japoniškos estetikos derinys susijungia į tobulą harmoniją jūsų kūnui, bei išryškina kiekvieno iš mūsų natūralų grožį.

Sensai grožio priemones kuria Kanebo ženklas, kurio istoriją galima atsekti iki 1887-jų. Sensai produktuose pagrindiniu ingredientu naudojamas Koishimaru šilkas, kuris istoriškai buvo verpiamas ir naudojamas tik Japonijos imperatoriškajai šeimai. Koishimaru šilkas stimuliuoja hialurono rūgšties gamybą, kuri padeda drėkinti, maitinti, gražinti ir glotninti odą.

Kanebo ir Sensai tiki, kad grožis yra kur kas daugiau nei vien tik išvaizda. Kūrėjai įsitikinę, kad grožio pojūtis įkvepia pasitikėjimo kiekvienam iš mūsų, o tai daro mus laimingesniais - ne tik kiekvieną atskirai, bet ir visuomenę. Tikėkite šia filosofija ir jūs - išbandykite ikoninį Sensai Cellular Performance kremą nuo raukšlių arba Sensai makiažo pagrindus ir pažadinkite savo individualų grožį.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Perkamiausi