Pereiti prie pagrindinio turinio

Ralph Lauren

Apie prekių ženklą Ralph Lauren

Ikoniški polo marškinėliai, sportiškai elegantiški drabužiai ir aukščiausios klasės moteriški ir vyriški kvepalai – tai amerikietiškas prekių ženklas Ralph Lauren, skleidžiantis savo įkūrėjo vardą.

Amerikos rūbų dizaineris Ralph Lauren gimė Niujorke 1939 metais. Darbas įmonėje, gaminančioje kaklaraiščius, jį įkvėpė imtis savo verslo. 1967 metais jis sukūrė nuosavą prekių ženklą, išgarsėjusį aukščiausios klasės sportinės mados linija Ralph Lauren Polo. 1978 metais buvo pristatyti ir pirmieji Ralph Lauren kvepalai: vyriški Ralph Lauren Polo ir Lauren, skirti moterims.

Dabar Ralph Lauren yra sukūręs jau kelias dešimtis moteriškų ir vyriškų kvepalų. Itin mėgstama yra Polo linija su ikoniškuoju logotipu, vaizduojančiu polo žaidėją ant arklio. Tai – kvepalai Ralph Lauren Polo Blue, Ralph Lauren Polo Red ir Ralph Lauren Polo Black. Verta paminėti moteriškus gėlių kvapo kvepalus Ralph by Ralph Lauren arba tualetinį vandenį vyrams Polo Sport Ralph Lauren, pavergiantį obuolių, mandarinų ir mėtų deriniu.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą