Plaukų tiesintuvas su keratinu

Norite tobulai tiesių ir sveikų plaukų, kurie natūraliai žvilgėtų? Išbandykite tiesintuvus su keratino žnyplėmis. Tokie tiesintuvai ne tik tobulai išlygina plaukus, bet ir juos maitina bei neleidžia susigarbanoti.

Keratininių tiesintuvų plokštelės padengtos keratino sluoksniu, kuris padeda apsaugoti jūsų plaukų struktūrą formavimo metu. Plaukai atrodo sveikesni, gyvybingesni ir labiau spindi.

Plaukų tiesintuvų su keratino žnyplėmis privalumai

  • Švelniai lygina ir formuoja plaukus.
  • Padeda išvengti statinio poveikio ir garbanojimosi.
  • Apsaugo plaukus nuo išsausėjimo ir lūžinėjimo.
  • Suteikia plaukams spindėjimo.
  • Sukuria apsauginį barjerą, kuris saugo plauko struktūrą.

Kaip naudoti keratininius tiesintuvus:

Keratininius plaukų tiesintuvus naudoti išties paprasta. Plaukų sruogą dėkite tarp įkaitintų žnyplių, suspauskite prietaisą ir braukite per visą plaukų ilgį, nuo šaknų iki pat galiukų. Procesą kartokite, kol suformuosite jus tenkinančią šukuoseną - lygiai taip pat, kaip ir naudojant įprastą plaukų tiesintuvą.

Kas yra keratinas ir kaip jis veikia?

Keratinas dažnai vadinamas plaukų gelbėtoju. Iš tiesų, tai pagrindinis plaukų struktūros baltymas, sudarantis iki 95 proc. plauko. Keratino kiekis įtakoja plaukų tvirtumą, standumą ir būklę. Šio baltymo deficitą iš dalies galima kompensuoti šampūnais, purškikliais ar kitomis plaukų priežiūros priemonėmis su keratinu. Taip pat galite naudoti plaukų tiesinimo žnyples su keratino plokštelėmis.

Rinkitės kokybiškus keratininius plaukų tiesintuvus iš Rowenta, Remington arba BaByliss PRO. Išbandykite ir tiesintuvus braziliškam keratinui iš Brazil Keratin Iron Repair. Suteikite savo plaukams sveiko žvilgėjimo, visai kaip televizijos reklamose.