Payot

Apie Payot

Tapk aktyvia savo grožio kūrėja. Prisijunkite prie žmonių, kurie 100 metų naudoja Payot produktus kasdieniniuose grožio ritualuose ir paverskite juos unikalia patirtimi. Šis prekės ženklas „įtinka“ net ir pačioms įnoringiausioms pirkėjoms bet kuriuo jų gyvenimo etapu, o priemonės tinka visų tipų odai. Šių priemonių sėkmės raktas – jų autentiškumas ir patikimumas.

Payot priemonės kuriamos remiantis profesionalių kosmetologų patirtimi. Payot produktus galima naudoti namų sąlygomis, kad įvairių grožio procedūrų poveikis būtų stipresnis. Payot grožio linija sukurta remiantis naujausiais moksliniais tyrimais ir naujoviškomis formulėmis, tačiau taip pat atkreipiamas dėmesys į juslines patirtis. Štai kodėl Payot odos priežiūros priemonės yra pačių maloniausių kvapų, spalvų ir tekstūrų. Jų firminiai apskriti indeliai tarsi atkartoja moteriškas formas.

Kad jūsų oda būtų kerinčio grožio, išbandykite aktyvų Payot chrono kremą iš Blue Techni Liss linijos. Tai priemonė, kuri puikiai apsaugos jūsų odą nuo bet kokio išorės poveikio. My Payot linija orientuota į odos skaistinimą, o Payot CC kremas suvienodina jūsų odos atspalvį.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Filtruoti
Perkamiausi