Pereiti prie pagrindinio turinio

Origins

Origins

Ypač veiksmingos ir savo funkcijas puikiai atliekančios yra amerikiečių prekių ženklo Origins odos priežiūros priemonės, kurių sudėtyje naudojamos veikliosios medžiagos išgaunamos iš visame pasaulyje augančių augalų. Natūralūs ir ekologiški ingredientai, pavyzdžiui ženšenio, tikrinių blizgučių (reishi) grybų ir bambukų anglies ekstraktai, sumaniai derinami tarpusavyje pasitelkiant naujausius mokslo atradimus, pažangias technologijas ir ekologiškus gamybos procesus. Būtent taip sukuriama odą ir gamtą tausojanti, švelni kosmetika.

1983–1989 metais, susibūrus Williamo P. Lauderio vadovaujamai augalų biotechnologijų mokslininkų ir kosmetikos ekspertų komandai, buvo kuriamas tradicinei kosmetikai oponuojantis prekių ženklas. Taip 1990 metais buvo įkurtas Origins – prekių ženklas, kurio kosmetikos gaminiai puikiai įkūnijo ekologiško „žaliojo“ judėjimo filosofiją. Nuo pat įmonės įkūrimo šio prekių ženklo misija visuomet buvo gerbti ir vertinti ne tik žmones, bet ir gamtą. Būtent dėl to ir mūsų laikais Origins komanda ne tik naudoja pačius efektyviausius natūralius ingredientus, bet ir pasitelkia pažangiausias technologijas ir ekologiškiausius gamybos būdus. 

Jei ieškote saugios alternatyvos klasikinėms odos ir kūno priežiūros priemonėms, išbandykite kosmetikos priemones iš Origins – jos yra natūralios ir patikrintos moksliniais tyrimais, be to, ypač efektyvios ir tvarios. Odos priežiūros priemonės Origins efektyviai padeda grąžinti odai sveiką išvaizdą, pasiekti matomų rezultatų ir palaikyti natūralius odoje vykstančius procesus. Iš gausaus prekių asortimento kiekvienas išsirinks jo odos poreikius geriausiai atitinkantį Origins drėkinamąjį kremą, prausimosi gelį ar kaukę. Gamtos mylėtojai įvertins ir tai, kad vis Origins odos kremai pateikiami perdirbamose pakuotėse.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą