Mugler Angel

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Angel
Filtruoti
Black Friday
Kainų intervalas

iki

Antrinė kolekcija
Lytis / amžiaus grupė
Kvepalų kategorija
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai

Thierry Mugler Angel

Mugler Angel kvepalai įkūnija elegantiškas, mielas ir velnioniškai patrauklias moteris! Tai kvapas, apie kurį visada svajojote! Šiuose tarsi narkotikas veikiančiuose Mugler kvepaluose persipina nuostabios ir labai neįprastos rytietiškų prieskonių, šokolado, vanilės ir karamelės natos, kurių mišinio kerintį aromatą dievina viso pasaulio moterys!

Apie Thierry Mugler

Thierry Mugler į mados pasaulį atėjo iš šokių ir fotografijos srities. Iki 1966 m. jis buvo Reino operos ir baleto trupės narys, o prieš tapdamas prabangių mados namų guru, dirbo laisvai samdomu darbuotoju garsiausiuose Europos mados namuose. Per tą laiką, keliaudamas tarp Milano, Paryžiaus ir Londono, jis sužinojo visas mados industrijos subtilybes.

Thierry Mugler greitai išgarsėjo ir įgijo tarptautinę reputaciją sukurdamas fetišizmu ir erotika persismelkusių, toli gražu ne padorių ir labai dviprasmiškų podiumo batelių kolekciją.

Jis greitai tapo išskirtinio mados dizaino lyderiu, o vėliau taip pat audringai įsiveržė į kvepalų pramonę. Pasinerkite į Mugler Angel“ kvepalų pasaulį notino.lt ir atraskite kvapą, kuris taps jūsų vizitine kortele

Mugler Angel kvepalai

Neįprastas ir mįslingas susitikimas, užburiantis paslaptingu kvapu! Kvepalai Angel praplės jūsų akiratį ir leis jaustis nepakartojamai bei seksualiai. Thierry Mugler, kuris yra pagarsėjęs drąsių kolekcijų pristatymais, tas pačias gudrybes pritaikė ir kurdamas Mugler Angel kvepalų gamą. Atradę mėgstamą kvapą, pamilsite jį amžiams!

Atraskite Angel kvepalus užsukę į notino.lt ir leiskite jiems atskleisti jums išskirtinį pasaulį, kupiną viliojančių aromatų ir gardžių ingredientų. Tegu šis gėris skverbiasi iki pat jūsų sielos gelmių!

Mugler Angel kvapusis vanduo moterims

Thierry Mugler Angel sukurtas moterims, kurios save laiko nepasiekiamomis! Toms, kurios yra geidžiamos, tačiau neleidžia priglusti prie savęs net aistringo šokio sūkury. Apsigaubkite neįprastu ir prašmatniu Mugler Angel kvepalų debesėliu ir leiskite jų rytietiškam, apetitą žadinančiam gardžiam aromatui visą dieną išlikti ant jūsų odos ir žavėti aplinkinius! Šis vanilės, bergamotės ir karamelės aromatų derinys viską pasako už jus. Jis garsiai praneša: „Aš čia, viskam pasirengusi, akiplėšiška ir šelmiška!“ Tai firminiai Thierry Mugler Angel kvepalai, kurie turėtų būti kiekvienoje kvepalų entuziasto kolekcijoje. Šis kvapas puikiai tinka kiekvienai progai. Juk žavesiui nėra ribų!

Mugler Angel tualetinis vanduo moterims (papildomas)

Šis lengvesnis Mugler Angel aromatas leis mėgautis nerūpestingo nekaltumo pojūčiu. Įkvėpusi tonkos pupelių, orchidėjų ir bergamočių mišinio aromato, pasijusite tarsi atsidūrusi šiltame glėby, o neįprastas šokolado ir karamelės derinys sugrąžins į vaikystę. Mugler Angel sukurs nuostabios, prašmatnios fatališkos moters įspūdį. Jūsų bus neįmanoma pamiršti!

Mugler Angel odos priežiūros priemonės

Pasimėgaukite visais šių nuostabių aromatų teikiamais malonumais. Suderinkite savo kvepalus su odos priežiūros priemonėmis iš tos pačios kolekcijos! Kvapiosios kūno priežiūros priemonės padeda ilgiau išlaikyti svaiginančiai geidulingą odos aromatą. Tiesiog leiskite kvapui įsigerti į odą paeiliui „sluoksniuodamos“ kelias priemones! Pirmajam intensyvaus kvapo sluoksniui sukurti naudokite kvapiąją dušo želę. Po to sudrėkinkite odą tokio paties kvapo kūno losjonu, kad susidarytų dar vienas švelniau dvelkiančio aromato sluoksnis. Tada papurkškite kvepalais. Jei norite, kad kvapas būtų dar intensyvesnis ir išsilaikytų ilgiau, naudokite ir šios linijos kvapųjį dezodorantą!

Mugler Angel dušo želė

Nėra geresnės dienos pradžios nei rytinis dušas! Mėgaukitės kerinčiu Thierry Mugler Angel kvapu su tos pačios linijos dušo žele. Mugler Angel dušo želės kvapas yra toks nuostabus, kad nesinorės išeiti iš dušo!

  • Mugler Angel kūno losijonas

Niekas labiau nepalepins jūsų odos ir nesuteiks tiek elegancijos, kaip šis maitinamasis ir drėkinamasis kūno losjonas. Pradžiuginkite sielą ir kūną. Papildykite savo Thierry Mugler Angel kolekciją šiuo nuostabiu kūno losjonu!

  • Mugler Angel Kūno kremas moterims

Pamaitinkite ir palepinkite savo odą, juk ji nusipelno daugiau dėmesio ir meilės. Papildykite mėgstamo Mugler aromato kolekciją Mugler Angel kūno kremu!

  • Mugler Angel purškiamas dezodorantas moterims

Kad ir kaip įtemptai tektų dirbti, purškiamas Mugler dezodorantas padės išlikti nesuprakaitavusiai ir gaiviai. Jis jūsų niekuomet nenuvils!

  • Mugler Angel plaukų migla moterims

Kai atsiduriate savo mylimojo glėby, teįkvepia jis gundančio aromato, sklindančio nuo jūsų plaukų! Tebūnie Mugler Angel plaukų purškiklis jūsų slaptas grožio ginklas!

Mugler Angel dovanų rinkinys

Pradžiuginkite savo gyvenimo moterį padovanodami jai vieną iš prabangių Mugler Angel kvepalų dovanų rinkinių. Arba pasilepinkite visų išgirtu kvapu pačios!

Teišsipildo jūsų svajonės! Nuotaiką ir sielos džiaugsmą keliantis saldžių rytietiškų aromatų mišinys pavirto Mugler Angel – neprilygstamais, jaudulį ir pasigėrėjimą keliančiais klasikiniais kvepalais!