Loewe

Atraskite Ispanijos prekių ženklą LOEWE

LOEWE’s aromatai – meno kūriniai, sukurti iš gamtos, kurie tobulai susilieja su jūsų oda. Sukurti ispanų amatininkų, pasižymi natūralumu, organiškumu, o jų sudėtyje yra koncentruotų natūralių aliejų.

LOEWE visas kvapų pasaulis pradėtas kurtis Ispanijoje, kur 1846 m. gimė Loewe prekių ženklas. Jonathan Anderson, vienas iškiliausių savo kartos dizainerių, 2013 m. buvo paskirtas LOEWE kūrybiniu direktoriumi. Nuo tada įnešė reikšmingą indėlį, susitelkdamas į amatą, spalvingą Ispanijos gyvenimo stilių ir pritaikydamas intelektualų, bet žaismingą požiūrį į madą.

LOEWE 001 buvo pirmieji Jonathan kvepalai LOEWE, kuriuos sukūrė kartu su įmonės bitute Nuria Cruelles. Ši naujoviška, akcentuota kompozicija skleidžia gaivą, įvairovę ir gyvybiškumą, kurį Jonathan įnešė į mados namus.

Atraskite LOEWE aromatų kolekciją ir išbandykite populiariausius kvepalus, pvz., LOEWE Solo aromatas vyrams su gaivinančiais citrusiniais akcentais, LOEWE Solo Cedro Eau de Toilette vyrams su aštriais medžio atspalviais arba LOEWE 7 Anonimo Eau de Parfum pasižymi stipriais smilkalų ir odos akcentais. Pasinerkite į moteriškus kvepalus, pavyzdžiui, LOEWE Auraor LOEWE 001 ir jo viliojančius medienos aromatus.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Ypatingoms progoms
Linija
Lytis / amžiaus grupė
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Perkamiausi