Pereiti prie pagrindinio turinio

Kokosų kvepalai

Nesvarbu, ar svajojate apie subtilų kokosų rūką, ar apie intensyvų pojūtį, tarsi būtumėte tropiniame rojuje, kokosų aromatas bet kuriuo metu sugrąžins į tas palaimingas vasaros atostogų akimirkas.

 

Egzotiškas kokosų kvapas pakelia nuotaiką ir pasižymi atpalaiduojamuoju poveikiu, tačiau subtilios ir gundančios saldžios natos dar pritrauks ir aplinkinių žmonių dėmesį.

Kokosų kvapo savybės:

užliejantis saldus kvapas su vanilės atspalviais sukuria labai unikalų egzotišką įspūdį.

Kaip išgaunamas kokosų aromatas:

kokoso riešutas yra kokoso medžio vaisius. Šie medžiai paprastai auga Azijoje, Centrinėje ir Pietų Amerikoje, Afrikoje ir Ramiojo vandenyno regione. Subtilios esencijos gaunamos mirkant kokoso riešuto minkštimą ir palaipsniui garinant, kurios vėliau naudojamos parfumerijoje ir aromaterapijai. Tačiau kvepalų gamintojai dar naudoja ir sintetinius kokoso aromatus, nes kai kurie natūralūs gaminiai gali netekti kvapo juos apdorojant, o sintetiniais ingredientais užtikrinama, kad jūsų mėgstami kvepalai ilgai skleistų dievišką aromatą.

Kokosų kvapas puikiai dera su jazminų, vaisių natomis ir kvapiąja tuberoza. Atraskite geriausią derinį ir išsirinkite savo kokosų kvapą jau šiandien!

Žr. visą tekstą slėpti tekstą