Jimmy Choo

Apie Jimmy-Choo

Kiekvienas Jimmy Choo aromatas yra toks pat nuostabus ir stilingas, kaip ir šių žymių mados namų batų dizainas. Jis taps puikiu aksesuaru, kad ir kur vyktumėte. Suteikite savo aprangai tobulą dvelksmą šiais drąsiais prabangiais aromatais.

Ekstravagantiškas visame pasaulyje žinomo dizainerio stilius atsispindi ir unikaliuose kvepalų buteliukuose. Jų dizainas absoliučiai išsiskiria iš kitų. Sudėtingumas, unikalumas ir ekstravagancijos prisilietimas yra ir pačių kvapų kompozicijų išskirtiniai požymiai.

Jimmy Choo Flash moterims užburs gaiviomis gėlių esencijomis ir subtiliu charakteriu. Parfumotas vanduo Jimmy Choo Blossom yra temperamentingesnis ir sustiprins jūsų natūralią charizmą, o Jimmy Choo Fever užkariaus jūsų širdį dėl savo saldaus, šilto kvapo su rytietiška užuomina.

Iš Jimmy Choo Man linijos patartina rinktis Man Blue tualetinį vandenį, pulsuojantį šiuolaikinio dinamiško gyvenimo būdo ritmu. Priešingai, Man Ice yra medienos aromatų klasika su ryškia citrusinių vaisių nata. Mėgaukitės drąsiais prabangiais Jimmy Choo kvepalais.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Lytis / amžiaus grupė
Perkamiausi