Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip išsirinkti aukštųjų technologijų erotikos priemonę?

Žavitės pažangioms technologijoms  ir aukštųjų technologijų elektronine įranga? O erotikos srityje? Ar jums kada nors buvo kilusi mintis išmėginti išmaniosios erotikos priemonę? 
Erotikos prekių tobulinimo srityje gamintojai pažengė tikrai toli, todėl rinkoje rasite išmaniųjų vibratorių ar vibruojančių kiaušinių, kuriuos galima valdyti telefonu net iš kito Žemės pakraščio. Taigi su tokiais erotiniais žaislais... daugiau niekada nesijausite vieniši.


 Kuo išsiskiria aukštosios technologijos?

Aukštųjų technologijų erotikos priemonių galimybės išties neribotos ir šios priemonės atveria naują ir neištirtą malonumų mastą tiek solo erotikos, tiek ir sekso su partneriu srityje.
Esminis skirtumas ir pranašumas prieš įprastus erotinius žaislus yra galimybė juos valdyti pasitelkus išmanųjį telefoną ar išmanųjį laikrodį. Tai gali tapti dideliu privalumu, pavyzdžiui, ilgose verslo kelionėse, kuomet su savo partneriu bendraujate naudodami vaizdo pokalbį ir norite per atstumą patirti malonumo viršūnę.

Jei domitės erotiniais žaislais, jums tikrai patiks žaismingas aspektas, kuriuo pasižymi aukštųjų technologijų erotikos priemonės. Mobiliojoje programėlėje galite pereiti į kitus lygius, stebėti sudegintų kalorijų skaičių arba nusistatyti savo asmeninį „treniruočių planą“.

O ką manote apie vibracijos ritmo režimą, nustatytą pagal jūsų mėgstamą dainą? Mums tai atrodo šauni idėja.

Išmanusis kiaušinis

Nuotolinio valdymo vibruojantis kiaušinis yra mažas, bet labai galingas erotinis žaislas, skirtas naujoms galimybėms atrasti. Tai viena populiariausių erotikos priemonių, skatinanti nebijoti eksperimentuoti ne tik esant vienumoje, bet ir poroje.
Vibruojantys kiaušiniai išsiskiria švelniu silikoniniu paviršiumi, todėl juos ypač malonu liesti. Kad kiaušinį įsidėti būtų lengva ir malonu, naudokite vandens pagrindu pagamintą lubrikantą, kuris nepažeis silikono. Kiaušinis naudojamas paprastai ir labai intuityviai. Platesnę jo dalį įveskite į makštį, o tada tiesiog mėgaukitės maloniomis vibracijomis.

 

Kiaušiniuose įdiegta iki 10 universalių programų, be to jūs galite susikurti naujas programas. Savo programas galite įtraukti į sąrašą ir pakartotinai mėgautis jų sužadintų emocijų pliūpsniais.
Didžiausią pasitenkinimą gali sukelti muzikos režimas, kurio dėka kiaušinis vibruoja mėgstamos muzikos ritmu. Nesvarbu, ar esate Bethoveno, lotyniškos sambos ar sunkesnės muzikos gerbėja, garantuojame, kad muzikos klausymasis jums suteiks visiškai naujų potyrių.
O gal jūs viena iš tų moterų, kurios dievina paslaptis? Kiaušiniu be jokių rūpesčių galėsite mėgautis bet kada ir bet kur. Atsipalaiduokite bare arba per ilgus nuobodžius mokymus. Jūsų viduje vibruojančio kiaušinio neįmanoma kaip nors pamatyti ar išgirsti. Vienintelis jus galintis išduoti dalykas – palaiminga šypsena.

Patarimas! Norite sustiprinti dubens dugno raumenis? Vibruojantis kiaušinis – puikus pagalbininkas!

 

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Nuotolinio valdymo vibratoriai poroms

Šiuolaikinių vibratorių dizainą drąsiai galima vadinti revoliuciniu. Tačiau gamintojai tobulina ne tik vibratorių formas ir spalvas, bet ir technologines savybes. Ar esate girdėję apie, pavyzdžiui, išmaniųjį vibratorių poroms?
Vizualiai ir funkciškai jis panašus į vibruojantį kiaušinį. Tai U formos prietaisas, vienu metu stimuliuojantis klitorį, G tašką ir partnerio penį. Kaip?! Paprastai.

 

Vieną vibratoriaus rankeną įveskite į vidų kartu su partnerio peniu, kita jus tenkins iš viršaus, stimuliuodama klitorį. O kadangi vaizdinė informacija vertingesnė už tūkstantį žodžių, pažiūrėkite toliau, kad pamatytumėte, kaip atrodo vibratorius poroms, ir…leiskite šėlti savo vaizduotei.
Rinkdamiesi erotikos priemonę, atsižvelkite ir į jos atsparumą vandeniui, nes ne kiekvienas žaislas gali būti naudojamas vonioje ar duše.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Viena programa – didžiulis malonumas

Būtinas atributas kiekvienos moters miegamajame yra ne kas kita kaip klitorio stimuliatorius. Mažas ir labai diskretiškas žaislas su integruotomis slėgio bangomis ir vibracijomis. Kartu su juo malonumo Everestą pasieksite vos per kelias minutes. Taip pat yra miela kelioninė versija, kuri tilps bet kurioje rankinėje.
O ką galime pasiūlyti jūsų partneriui? Išbandykite, pavyzdžiui, vibruojantį žiedą, kuris (švelniai!) slopina varpos kraujotaką varpoje, todėl erekcija trunka ilgiau ir yra stipresnė. Prietaise paprastai integruoti keli rankiniu būdu valdomivibracijos intensyvumo režimai, kurie neabejotinai pradžiugins abu partnerius.