Pereiti prie pagrindinio turinio

Bruno Banani

Apie Bruno Banani

 Nepakluskite stereotipas ir atskleiskite nepažabotą savo asmenybės dalį, kuri trokšte trokšta išsiskirti. Atraskite Bruno Banani kvapų pasaulį, kuris, kaip sako kompanijos šūkis, tinka ne visiems. Šios naujoviškos kompozicijos ir neįprastas dizainas greitai patrauks jūsų dėmesį. 

Vokiškas prekės ženklas Bruno Banani buvo įkurtas dešimtojo dešimtmečio pradžioje ir pradžioje kūrė apatinius drabužius. Jis greitai išpopuliarėjo dėl savo unikalumo, kokybiškų medžiagų ir drąsaus dizaino bei neįprasto rinkodaros požiūrio. Įmonė įžengė į kvepalų rinką 2000 metais ir greitai tapo populiarūs tarp tų, kurie nori būti išskirtiniai. Kiekvienas Bruno Banani aromatas yra skirtingas ir visada šiek tiek paslaptingas.

Pasitikintis savimi, spontaniškas ar nenugalimai patrauklus? Su Bruno Banani Man tualetiniu vandeniu tapsite tuo, kuo norite būti. Moteriškos lyties atstovėms patiks Bruno Banani Pure Woman aromatas, kuris išryškina moteriškumo esmę. Jame dera subtilumas ir laukinės gamtos įkvėptas patrauklumas, kuris sužavės visus aplinkinius.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą