Pereiti prie pagrindinio turinio

Inboxing: supakuota! Viskas, ko reikia gražiems ir sveikiems dantims

2023-07-10

Iva Davies

Skaitinys 3 minutėms

Šypsena yra vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos žmonės pastebi sutikę jus. Plačią ir nuoširdžią šypseną galima drąsiai vadinti raktu į sėkmę. O kad nesidrovėtumėte šypsotis, išrinkome jums geriausius produktus, gražiai supakuotus į vieną kosmetikos krepšelį.

Kiekvienas puikiai žino, kokia svarbi yra teisinga dantų priežiūra. Didelę įtaką dantų būklei turi reguliarūs vizitai pas odontologą bei dantų higienos procedūros, tačiau kasdienė teisinga burnos priežiūra yra geriausias būdas užkirsti kelią problemoms. Kokių priemonių jai reikia?

Būtiniausios priemonės gražiems dantims

1. Dantų šepetėlis kasdieniam naudojimui

Norėdami tinkamai išvalyti dantis, ieškokite šepetėlio su mažesne galvute ir minkštais šereliais, pavyzdžiui, Toothy® Brush. Jis pasieks visas sunkiai prieinamas vietas, o minkšti šereliai švelniai valys ir masažuos dantenas. Atminkite, kad tai veganiškas produktas!

2. Nė žingsnio be dantų pastos

Nors pavalgius burną galima prasiskalauti ir vandeniu, tik dantų pasta suteiks jums tikrą gaivumo pojūtį. Dantų pasta MEDIBLANC Whitening ne tik apsaugo dantis nuo ėduonies bei švelniai balina, bet ir yra puikaus skonio. O tie, kurie sako, kad skonis – nesvarbu, meluoja patys sau.

3. Ir dar jums prireiks vieno danties šepetėlio

Jei norite, kad jūsų dantys būtų tikrai puikiai išvalyti, įsigykite vieno danties šepetėlį TePe Compact Tuft. Juo kruopščiai išvalysite kiekvieną atskirą dantį, šepetėlis puikiai pasiekia prie dantenų linijos esančias vietas, kur nusėda daugiausia apnašų.

4. Nepamirškite pasirūpinti tarpdančiais

Bet kuris odontologas jums pasakys, kad jei nevalote tarpdančių, dantys genda daug greičiau. Būtent tuose mažuose plyšeliuose susikaupia pagrindiniai nešvarumai. Taigi įsigykite skirtingų dydžių tarpdančių šepetėlius MEDIBLANC Interdental Pick-brush Angle, kad galėtumėte išsirinkti labiausiai jums tinkantį variantą. Geriausia, kai konkrečius jų dydžius paskiria dantų higienistas.

5. Gaivumas yra geros savijautos pagrindas

Vyšnaitė ant torto – burnos skalavimo skystis Listerine Cool Mint. Skalaukite burną po 30 sekundžių du kartus per dieną ir džiaukitės gaiviu kvapu bei tinkamai apsaugotais dantimis. Tik nepamirškite, kad dantų skalavimo skystis neatstoja tinkamo dantų valymo.

6. Štai ir viskas

Susidėkite visus dantų priežiūros produktus į Notino Basic Collection kosmetinę. Taip visi daiktai bus savo vietoje ir visada paruošti keliauti kartu su jumis.

Sveikiems dantims reikės

Dabar jūsų dantys bus nepriekaištingai švarūs (o jei tinkamai išvalysite – ir sveiki), nes jiems nieko netrūks. Ir nepamirškite pasižiūrėti mūsų Inboxing vaizdo įrašo