Pereiti prie pagrindinio turinio

Apivita

Bitės - gamtos meistrės. Jos kuria gyvybę.

Bitėms išnykus, mirtų ir visa gamta.

APIVITA įmonėje, bitės yra pačioje mūsų darbo širdyje.

Pasižiūrėkime iš arčiau į APIVITA „avilį“.

Šį filmą sukūrė BBCStoryWorks Commercial Productions, specialiai įmonei APIVITA ir Cosmetics Europe.

Daugiau informacijos: https://essentialsfordailylife.cosmeticseurope.eu/about.html

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Apie prekės ženklą Apivita

Natūrali. Efektyvi. Holistinė. Tokia yra saulėtosios Graikijos kosmetika Apivita, kuri išpažįsta holistinį požiūrį į grožį, pasitenkinimą ir sveikatą. Ji palaiko subalansuotą ir harmoningą gyvenimo būdą, naudoja aukščiausios klasės natūralias žaliavas ir jos sudėtyje nerasite jokių ftalatų, silikonų ar mineralinių aliejų.

 

Prekės ženklo Apivita istorija buvo pradėta rašyti 1972 metais, kai ją įkūrė jaunieji vaistininkai Nikos ir Niki Koutsian. Juos įkvėpė bičių bendruomenė, graikų gamta ir holistinis Hipokrato požiūris. Pavadinimas Apivita kilo iš lotyniškų žodžių Apis (bitė) ir Vita (gyvenimas), nes bičių produktai šioje graikų kosmetikoje vaidina svarbų vaidmenį.

Patys įsitikinkite Apivita kosmetikos poveikiu savo odai. Išbandykite, pavyzdžiui, populiarią drėkinamąją liniją Apivita Aqua Beelicious, populiarios anti-age linijos Apivita Bee Radiant produktus, valomąją odos kosmetiką Apivita Cleansing arba efektyvias veido kaukes Apivita Express Beauty. Taip pat verta atkreipti dėmesį į stangrinamąjį kremą ir serumą Apivita Queen Bee, purškiklį nuo plaukų slinkimo Apivita Hair Loss arba priežiūrą nuo raukšlių Apivita Wine Elixir.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą