Abrikosų aliejus

Naudoti ši nuostabų aliejų tik maisto gamybai būtų tikra nuodėmė. Abrikosų aliejus puikiai tinka odai, kūnui, plaukams ir yra itin naudingas į aknę linkusiai odai. Išmėginkite neprilygstamas abrikosų aliejaus galias jau šiandien!

Abrikosų aliejus plaukams

Abrikosų kauliukų aliejus ramina sudirgusią kūno ir galvos odą, atgaivina sausus ir linkusius skilinėti plaukus. Kartkartėmis naudokite priemonę su abrikosų aliejumi netrukus džiaugsitės sveikais ir žvilgančiais plaukais.

Abrikosų aliejus odai

Abrikosų aliejus tinka visų tipų odai, įskaitant itin jautrią odą ir vaikų odelę. Jo regeneruojamasis ir antioksidacinis poveikis itin pravartus tiems, kuriuos kankina aknė ir egzema. Aliejus taip pat gali padėti sulėtinti odos senėjimą, o reguliariai naudojama priemonė sumažins raukšlių išvaizdą ir bendruosius senėjimo požymius.

Abrikosų aliejus kūnui

Abrikosų aliejus – puikus sprendimas sausai, suskilusiai ir saulės sudirgintai odai. Jo sudėtyje gausu vitamino E ir A, kurie maitina ir regeneruoja odą. Jums patiks, kad šis aliejus greitai susigeria į odą ir nepalieka riebios plėvelės.

Notino.lt siūlo įsigyti Renovality, Saloos ir kitų prekių ženklų abrikosų aliejaus už nuostabią kainą. Išsirinkite geriausią jau šiandien.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą