Pereiti prie pagrindinio turinio

Vyriškos odos priežiūros rutina

 Susikurkite tinkamą vyriškos odos priežiūros rutiną

 Sėkmę garantuoja ne mokslinės žinios, o keletas paprastų taisyklių bei jūsų odos tipą ir poreikius atitinkančios odos priežiūros priemonės vyrams. Mielai padėsime jums susikurti tinkamą odos priežiūros rutiną, kuri atlieps individualius jūsų poreikius ir suteiks jūsų odai sveiko spindesio.

1 žingsnis - Valymas

Daugelis vaikinų nė nenutuokia, kad valymas yra pirmasis veido odos priežiūros žingsnis. Nepamirškite, kad vyrų oda išskiria dvigubai daugiau riebalų, todėl ant jos lengviau kaupiasi nešvarumai. Veidą turite valyti du kartus per dieną – ryte ir vakare. Taip išvengsite odos sausumo, niežėjimo ir spuogų. Yra daugybė produktų, kurie drėkina, gaivina ir panaikina perteklinius veido odos riebalus. Tereikia šiek tiek pasidomėti apie odos priežiūros produktus. Vienų iš mūsų oda natūraliai sausesnė, kitų – riebi, jautri ar mišri.

Tačiau nesijaudinkite – ant kiekvieno produkto aiškiai parašyta ar jis jums tinka; be to, dauguma jų skirti visiems odos tipams. Išbandykite ir odos priežiūros priemones bei įtaisus, pavyzdžiui, senėjimą lėtinančio poveikio odos valymo šepetėlį FOREO Luna™ 3 for Men. Jis sukurtas šiurkštesnei vyrų odai, ją masažuoja, stimuliuoja kraujotaką ir paruošia tolesniam odos priežiūros etapui bei sklandžiam skutimuisi.

2 žingsnis - Serumas veidui

Turbūt kiekvienas žino, kaip sunku išvengti įtampos darbe, užterštos aplinkos ar retkarčiais išgerto, odai ne itin naudingo gėrimo. Su neigiamomis pasekmėmis kovoja serumai veidui, kurie atkuria odos elastingumą, apsaugo nuo raukšlių ir panaikina nuovargio požymius.

Tereikia kelių lašų ir veikliosios medžiagos efektyviai prasiskverbs į giliausius odos sluoksnius, suteikdamos odai jaunatviško spindesio ir energijos.

3 žingsnis - Drėkinimas

Net ir paprasčiausias vanduo teigiamai veikia odą. Jis naikina toksinus, regeneruoja ir užtikrina odos drėgmės pusiausvyrą. Tuo tarpu odos dehidratacija lemia raukšlių ir įvairių sutrikimų atsiradimą. Išgerkite 8 –10 stiklinių vandens per dieną ir džiaukitės švelnia bei spindinčia veido oda.
 
Ir, žinoma, nepamirškite, kad yra daugybė produktų, kurie patikimai drėkina, stiprina, ramina ir stangrina jūsų odą. Verta atkreipti dėmesį į dieninius ir naktinius vyrų odai skirtus kremus. Sugaišite vos kelias minutes per dieną, tačiau jūsų oda taps sveika ir skaisti.

4 žingsnis - Senėjimą lėtinančios priemonės

 Nors metai vyrus puošia, verta atkreipti dėmesį į odos priežiūros produktus, kurie padeda šiek tiek atsukti biologinį laikrodį. Atrodykite dešimčia metų jauniau naudodami kremus nuo raukšlių, jauninančius serumus ir kompleksines odą atgaivinančias priemones. Pakaks vos kelių minučių ryte ar vakare ir jūsų būsimasis „aš“ bus jums be galo dėkingas. 
 
Na, o jeigu norite tapti tikrais odos priežiūros meistrais, į kasdienę rutiną įtraukite ir veido odos kaukes bei šveitiklius, kurie padeda panaikinti negyvas odos ląsteles ir atlieka visapusį giluminį odos valymą.