Vonios druska

Perkamiausi

Atsipalaiduokite ir pasinerkite į nuostabų vonios druskų aromatą.

Vonios druska padės atsipalaiduoti ir išspręsti įvairias odos problemas. Paprasčiausiai pripildykite vonią vandens, nusirenkite, pamirškite tai, kas jus neramina, ir pasimėgaukite SPA procedūromis nekeldami kojos iš namų.

Mūsų parduotuvėje rasite geriausių vonios druskų iš Negyvosios jūros, vonios druskų su magniu, levandų, rožių ir eukalipto aromatu bei ypatingų vonios druskų pėdoms.

Kodėl verta naudoti vonios druską?

  • Vonios druskos atlieka ne vien atpalaiduojamąją funkciją (nepaisant to, kad nuostabus jų kvapas puikiai tam tinka). Jos taip pat pasižymi regeneruojamosiomis savybėmis, nes druskoje gausu natūralių mineralų, padedančių sumažinti įvairių odos problemų požymius.
  • Levandų vonios druską nenuginčijamai galima laikyti viena populiariausių vonios druskų rūšių. Ji pasižymi nuostabiu raminamuoju poveikiu bei užkerta kelią raumenų spazmams ir reumatoidiniam skausmui.
  • Negyvosios jūros druska yra dar viena populiari tokių priemonių rūšis, kuri itin veiksmingai kovoja su akne ir žvyneline. Jūros druskos voniai taip pat mažina stresą ir migreną, padeda detoksikuoti kūną ir sumažina pėdų prakaitavimą.
  • Nepamirškime vonios druskos su magniu. Savaime suprantama, kad tokioje vonios druskos rūšyje gausu magnio, kuris pasižymi puikiu odos problemas, reumatą ir artritą, raumenų spazmus, sąnarių ir menstruacijų skausmus mažinančiu poveikiu.

Raskite geriausias vonios druskas už fantastišką kainą ir pelnytai palepinkite kūną ir mintis!

Mūsų patarimas: siūlome išmėginti populiariuosius vonios burbulus arba burbulines vonios putas ir palepinti save atpalaiduojamąja vonia.