Skip to main content

Viktor & Rolf

Apie prekių ženklą Viktor & Rolf

Jie jau daugelį metų sėkmingai sulieja mados ir meno pasaulius. Viktor & Rolf prekių ženklo įkūrėjai Viktoras Horstingas ir Rolfas Snoerenas pelnė pasaulinę šlovę ir pagarbą prabangios mados pasaulyje dėl savo neįprasto požiūrio. O nuo drabužių dizaino iki kvepalų kūrimo – tik vienas žingsnis, tad netrūkus duetas Viktor & Rolf tapo žymus ir tarp kvepalų kūrėjų. Pasaulį pakerėjo jau pirmasis jų sukurtas, tikrą gėlių puokštę primenantis moteriškų kvepalų Viktor & Rolf Flowerbomb aromatas.

Jų drabužių dizainuose gausu netikėtų kontrastų, siurrealistinės elegancijos ir įspūdingo grožio. Jie sujungia iš pažiūros nesusijusius dalykus ir nebijo provokuoti aukštosios mados pasaulio. Kvepalų kūrybos srityje menininkų pora save laiko istorijų pasakotojais ir kvapus pateikia kaip įtraukiantį siužetą. Kvepaluose menininkai įžvelgia unikalią galimybę panaikinti atotrūkį tarp mūsų svajonių ir kasdienybės.

Jų sėkmę kvepalų industrijoje lydėjo tokie populiarūs aromatai kaip vyriški kvepalai Viktor & Rolf Spicebomb ar parfumuotas vanduo Viktor & Rolf Bonbon, kuriam neįmanoma atsispirti.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Linija
Lytis / amžiaus grupė
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Perkamiausi