Vetiverijų kvepalai

Jeigu ieškote kvapo, pasižyminčio įtampą mažinančiu poveikiu, esate kaip tik čia. Vetiverijų aromatas pavergs jūsų širdį ir nuramins mintis.

Šis „ramybės aliejus“ turi ilgą ir turtingą istoriją, siekiančią senovės Indijos laikus, nes nuo tada jau žinomas dėl savo raminamųjų savybių, buvo tikima, kad jis padeda malšinti pyktį, isteriją ir dirglumą. Sausa ir mediška vetiverijos esencija labai populiari būtent nišinėje parfumerijoje, o dėl savo atšviežinamojo poveikio – puikiai derės vasaros dienomis.

 

Vetiverijų aromato profilis:

vetiverijų „medieniškas“ žemiškumas pavertė jas viena geriausių rytietiškų esencijų, žinomų parfumerijoje nuo seniausių laikų. Aromato dūmiškumas yra vyriškas, bet taip pat šiltas, aštrus ir žalias su nuostabiu kartaus šokolado ir medžio atspalviu. Haityje gaminamas vetiverijų aliejus sužavės jus gaivinančiu citrusiškumu.

Kaip išgaunami vetiverijų kvepalai:

Vetiverija – tai atogrąžų žolė, kurios gimtinė Indija ir Indonezija. Didžioji dalis šiais laikais naudojamo vetiverijų aliejaus daugiausia gaunama iš Haičio. Aliejus išgaunamas iš ilgų į tinklą panašių šaknų, o viršutinė augalo dalis naudojama įvairiems kitiems tikslams. Senstant vetiverių aliejui, jo kvapas tik gerėja. Geriausias aliejus išgaunamas iš 18–24 mėnesius brandintų šaknų. Aliejus gaminamas distiliuojant garais arba molekuliniu būdu distiliuojant anglies dioksidą.

Vetiverijų aromatas nuo seniausių laikų buvo žinomas dėl savo raminamojo ir stresą silpninančio poveikio, o paslaptingas rytietiškas aromatas tapo populiariu ingredientu, ypač nišinėje parfumerijoje. Dėl šilto medžio kvapo ir žalių lapų gaivos aromato jis tampa geriausiu kompanionu karštomis vasaros dienomis. Atėjo laikas rasti ramybės lašą svetainėje notino.lt. Šiandien apsigaubkite raminančiais vetiverijų kvepalais!

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Vetiverijų kvepalai
Filtruoti
Perkamiausi