Pereiti prie pagrindinio turinio

Odos priežiūros ritualai

Odos valiklis, serumas ir dieninis kremas – pradėkite ir baikite dieną atlikdami šį trumpą grožio ritualą ir džiaukitės nuostabiai atrodančia ir sveika oda. Gražios odos paslaptį atrasti daug lengviau nei atrodo. Odos valymas ir drėkinimas turi tapti kasdieniu jūsų ritualu kaip ir dantų valymasis kiekvieną rytą ir vakarą. Išsirinkite odos priežiūros priemones, kurios geriausiai atitinka jūsų poreikius, ir susipažinkite su keturiais pagrindiniais odos priežiūros ritualų žingsniais.

Odos prausimas ir makiažo valymas

Kruopštus makiažo valymas ir odos prausimas yra laikomas kasdienių odos priežiūros ritualų pagrindu. Neatlikus šių procedūrų jūsų oda negalės įsisavinti jai reikalingų maitinamųjų medžiagų, o jūs greitai pastebėsite užsikimšusių porų požymius.

Pasirinkite makiažo valiklį atsižvelgdami į savo odos tipą. Riebiai ir mišriai odai tiks vandeniu nuplaunamas gelinis prausiklis. Sausai ir jautriai odai reikalingas vatos lapeliais tepamas makiažo valymo losjonas arba aliejus, kuris nuvalys visus nešvarumus. Galiausiai nuvalykite makiažo likučius naudodami toniką ir tęskite kitus odos priežiūros ritualų žingsnius.

Visos priemonės, skirtos odos prausimui ir makiažo valymui

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Eksfolijuojamoji priemonė ir kaukė

Bent kartą per savaitę savo odos priežiūros ritualus papildykite eksfolijuojamąja priemone ir veido kauke. Pirmiausia pašalinkite negyvas odos ląsteles, pagerinkite kraujotaką ir pagreitinkite odos regeneraciją naudodami eksfolijuojamąją priemonę. Tepkite ją ant drėgnos veido odos, įmasažuokite lengvais sukamaisiais judesiais ir nuplaukite.

Po to naudokite kaukę su didele veikliųjų sudedamųjų dalių koncentracija, kuri geriausiai puoselėja odą. Rinkitės jums tinkančią kaukę atsižvelgdami į odos poreikius. Galbūt jūsų odai trūksta drėgmės, o gal jums tiktų juoda valomoji kaukė, skirta probleminei odai?

Išsirinkite tinkamą eksfolijuojamąją priemonę arba kaukę

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Veido serumas

Serumas pasižymi lengvesne ir švelnesne tekstūra nei įprastas dieninis kremas, ir tai leidžia priemonei pasiekti gilesnius odos sluoksnius, paruošti ją drėkinamajam kremui ir sustiprinti teigiamą jo poveikį.
 
Švelniais pirštų judesiais įtapšnokite serumą į švarią odą ir palaukite, kol priemonė susigers. Tik tada būsite pasiruošę paskutiniam savo kasdienių ritualų žingsniui.
 

Išsirinkite labiausiai tinkantį veido serumą

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Odos kremas

Matinio efekto kremas riebiai odai, raminamasis kremas jautriai odai ir brandžiai odai skirtas kremas nuo raukšlių. Geras dieninis kremas drėkina, maitina ir kovoja su tokiais odos netobulumais kaip aknė arba hiperpigmentacinės dėmės. Išsirinkite tinkamą kremą atsižvelgdami į savo amžių, jus kamuojančią problemą ir odos tipą.
 
Kiekvieną rytą ir vakarą tepkite veidą, kaklą ir dekoltė sritį drėkinamuoju kremu. Naktinis kremas atkurs ir pamaitins odą, o dieninis kremas suteiks spindesio, apsaugos nuo išorės veiksnių ir paruoš odą makiažui. Atliekant kasdienius grožio ritualus nereikėtų pamiršti ir paakių kremo bei lūpų balzamo. Ėmęsi šių veiksmų užtikrintai galėsite džiaugtis sveika ir švytinčia oda!
 

Išsirinkite jums tinkantį dieninį kremą

Žr. visą tekstą slėpti tekstą