TONI & GUY

Apie TONI&GUY

Nesvarbu, ar mėgstate eksperimentuoti su plaukais ir atrodyti kitaip, ar paprasčiausiai ieškote geriausių priemonių plaukams, TONI&GUY viršys jūsų lūkesčius visur ir visada. Išbandykite vieną geriausių visų laikų plaukų priemonių ženklų.

Viskas prasidėjo kai du broliai - Toni ir Guy Mascolos - atidarė nedidelę kirpyklą Londone, prieš daugiau nei 50 metų. Dabar šio ženklo tinklas apima virš 500 padalinių visame pasaulyje, o Toni and Guy produktus pamėgo daugelis profesionalių kirpėjų bei stilistų. Šis ženklas mėgstamas ir mados industrijoje, o 2010-siais tapo oficialiu British Fashion Awards rėmėju.

TONI&GUY dėka, visada išgausite tokią šukuoseną, apie kurią svajojote. Be šampūnų, kondicionierių ir plaukų kaukių, šis ženklas siūlo visus reikalingus šukuosenos formavimo produktus bet kokiam plaukų tipui. Norite kvapnaus briliantino plaukams ar purškiklio su jūros druska? O galbūt jus sudomins vyriškos priemonės, įskaitant ir matinio efekto formavimo pastą, minkštinamasis barzdos aliejus ar vaškas ūsams?

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Perkamiausi