Shu Uemura Art of Hair
Tobulos šukuosenos formavimo menas

Shu Uemura Art of Hair yra itin minimalistinė ir rafinuota šukuosenos formavimo produktų linija, kurių formules sukūrė patys talentingiausi šukuosenų formavimo menininkai. Visoje kolekcijoje dominuoja prabangūs, amžinai populiarūs, tyrumo įspūdį sukeliantys aromatai. Nepriekaištingai suformuota šukuosena, visada lengva, sveikai žvilgantys ir švelnūs plaukai.
Tobulos šukuosenos formavimas.

Tegul jūsų plaukai tampa išskirtiniu meno kūriniu kiekvieną dieną

Apsauga nuo karščio ir plaukų sušvelninimas
[netsu design]

Netsu (iš jap. k. „karštis“) Design yra apsauginis šukuosenos formavimo kremas, neleidžiantis plaukams susigarbanoti iki 96 valandų ir apsaugantis iki 230 °C karščio. Susikurkite natūralų ir metamorfozišką įvaizdį, išliekantį net kelias dienas.

Ilgai išliekanti natūrali fiksacija
[tsuki shape]

Tsuki (iš jap. k. „mėnulis“) Shape yra šukuosenos formavimo lakas, suteikiantis ilgai išliekančią formą ir sutvirtinantis pavienes sruogas. Jis suteikia jūsų šukuosenai termiškai aktyvią fiksaciją, galutinis įspūdis – visada lengva ir natūrali šukuosena.

Stipri ir natūrali fiksacija
[kumo hold]

Kumo (iš jap. k. „debesis“) Hold yra lengvas, bet stipriai fiksuojantis plaukų lakas. Šio lako miglos mikrodalelės puikiai užfiksuoja šukuoseną, tačiau išlaiko natūralią formą ir plaukų spalvą. Atrodysite pritrenkiamai ir plaukus norėsis liesti.

Greitai džiūsta ir suteikia išskirtinio žvilgesio
[tsuyu dry]

Tsuyu (iš jap. k. „ryto rasa“) Sleek yra greitai džiovinantis aliejinis purškiamas lakas normaliems ir storiems plaukams. jūsų plaukai išdžius 2 kartus greičiau, purškalas kiekvieną sruogą padengia nematoma plėvele, todėl plaukai tampa glotnūs, švelnūs ir žvilgantys.

Stiprios fiksacijos kremas
[umou hold]

Umou (iš jap. k. „plunksnos“) Hold yra šukuoseną formuojantis kremas trumpiems ir vidutinio ilgumo plaukams . Jis padeda ilgai išsaugoti suformuotą šukuoseną, neleisdamas plaukams susivelti ir nusvirti, be to, apsaugo nuo karščio ir drėgmės. Mėgausitės glotniais ir natūraliai žvilgančiais plaukais.

Stiprios fiksacijos matinį įvaizdį suteikiantis molis
[nendo definer]

Nendo (iš jap. k. „molis“) Definer – matinį įspūdį suteikiantis šukuosenos formavimo molis, užfiksuojantis jūsų garbanas ir padedantis suformuoti pritrenkiamai atrodančią šukuoseną. Idealiai tinka padaužiškoms, taip pat subtiliai matiniu žvilgesiu kerinčioms šukuosenoms.

Formavimo pasta
[ishi sculpt]

Ishi (iš jap. k. „akmuo“) Sculpt yra šukuosenos formavimo pasta . Šis produktas suteiks jūsų plaukams išskirtinę formą, tekstūrą su ilgai išliekančiu pusiau matiniu žvilgesiu, šukuoseną dieną galėsite lengvai formuoti ir patys.

Storiausi plaukai nuo pat šaknų
[awa volume]

Awa (iš jap. k. „burbulas“) Volume jūsų plaukams suteikia didžiausią apimtį nesulipdydamas jų ir nepalikdamas jokių matomų likučių . jūsų plaukai taps švelnūs it šilkas ir išlaikys purumą bei natūralų žvilgesį.

Tobulai krintančios garbanos
[kaze wave]

Kaze (iš jap. k. „vėjas“) Wave simbolizuoja bangas ir garbanas. Ilgam užfiksuoja garbanas, suteikia švelnumo, lengvumo ir natūralų žvilgesį, apsaugo plaukus nuo karščio, drėgmės ir neleidžia garbanoms pasišiaušti.

Švelnios ir standžios bangos
[uzu cotton]

Cotton Uzu (iš jap. k. „sūkurys“) yra lengvas kremas banguotiems ir garbanotiems plaukams, padėsiantis užfiksuoti šukuoseną ir suteiksiantis žvilgesio. Galutinis rezultatas – natūraliai gražūs ir laisvai krintantys plaukai.

Pajuskite 7 naudas iš karto
[shiki worker]

Shiki (iš jap. k. „4 metų laikai“) Worker yra daugiafunkcinė plaukų formavimo priemonė, pasižyminti 7 privalumais: drėkina, padeda lengviau iššukuoti, suteikia glotnumo, maitina, suteikia žvilgesio, padeda suvaldyti pasišiaušusius garbanotus plaukus ir suteikia švelnumo.