Priemonės nuo spuogų

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Nuo aknės
Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Prekės ženklas
Rodyti daugiau
Lytis / amžiaus grupė
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Perkamiausi

Kaip visiems laikams atsikratyti aknės? Tinkamas šios problemos gydymas apima sveiką gyvenimo būdą ir kokybiškas odos priežiūros priemones, įskaitant specializuotus gaminius nuo spuogų!

Kiekvienas kovos su akne režimas turi prasidėti nuo gero prausiklio. Rinkitės valomąjį gelį,muilą arba toniką, kuris yra skirtas specialiai į aknę linkusiai odai. Kartkartėmis taip pat naudokite švelnią eksfolijuojamąją priemonę, kuri pašalins negyvas odos ląsteles ir paspartins odos atsinaujinimą. Nepamirškite vengti priemonių su alkoholiu, nes jos išsausina odą. Taip pat labai svarbu dienos metu neliesti odos, nes taip galite bakterijomis užkrėsti uždegimo apimtą odą.

Nuvalę odą turite ją sudrėkinti naudodami drėkinamąjį kremą arba serumą, skirtą į aknę linkusiai odai. Maždaug kartą per savaitę taip pat turėtumėte pasilepinti odos netobulumus šalinančia kauke, kuri pamaitins odą. Jei kenčiate nuo didelio spuoguotumo, siūlome įsigyti itin veiksmingų vietinių priemonių, padėsiančių pašalinti esamus spuogelius ir išvengti randų susidarymo. Galiausiai atlikdami kasdienius grožio ritualus nepamirškite drėkinamojo kremo su atspalviu, skirto į aknę linkusiai odai.

Išsirinkite geriausias priemones į aknę linkusiai odai internetinėje parduotuvėje notino.lt. Išmėginkite aukščiausios kokybės La Roche-Posay, Vichy, Bioderma, Alcina ir daugybės kitų prekių ženklų odos priežiūros priemones!