Philips Sonicare: elektrinis dantų šepetėlis

Philips Sonicare garsinis dantų šepetėlis

Apžiūrėkite dantų šepetėlių Philips Sonicare kolekciją, kurią tūkstančiai odontologų visame pasaulyje rekomenduoja ieškantiems aukštos kokybės apnašų valymo įrenginio, palaikančio sveiką dantenų būklę ir natūraliai balinančio dantis. Notino siūlo įsigyti madingų spalvų Sonicare dantų šepetėlių ir jų komplektų su įkrovimo stikline ir kelioniniu dėklu. Kai kuriuos šių dantų šepetėlių modelius galima susieti su Sonicare programa, teikiančia suasmenintas gaires ir patarimus, padedančius pagerinti dantų valymo įpročius. Philips elektrinis dantų šepetėlis – puikus sprendimas ir suaugusiesiems, ir vaikams!

Apie Philips

Philips – tarptautinė Olandijoje įsteigta bendrovė, kurios būstinė yra registruota Amsterdame. Pirmasis gaminys, kurį pristatė 1891 m. Gerardo Philipso įkurta bendrovė, buvo elektros lemputė. Šiuo metu Philips yra laikoma viena didžiausių elektronikos prekių bendrovių pasaulyje, kurios asortimentas apima įvairius namų apyvokos gaminius. Neseniai Philips sutelkė dėmesį į sveikatos priežiūros technologijas, pristatydama pažangius gaminius, keičiančius šią pramonės sritį.

Philips gaminiai yra skirstomi į tris sritis: Philips namų apyvokos gaminius, Philips vartotojų elektroninę įrangą ir Philips vartotojų sveikatos priežiūros įrangą. Vykdydama veiklą daugiau nei šimtą metų, organizacija sugebėjo ištobulinti šias gaminių sritis ir siūlyti savo klientams tik aukščiausios kokybės prekes. Tūkstančiai viso pasaulio žmonių pasitiki Philips ir naudoja šios bendrovės gaminius savo namų reikmėms.

Philips – ne tik viena didžiausių elektronikos prekių organizacijų, bet ir atsakinga bei aplinką tausojanti bendrovė, įgyvendinanti įvairius teigiamą poveikį turinčius sprendimus, padedančius jai tapti labiau draugiškesnei aplinkai. Bendrovė naudoja sistemą, pagal kurią ekologiški gaminiai yra žymimi žaliuoju Philips logotipu. Taip bendrovės klientai gali žinoti, kurie gaminiai veikia aplinkai saugiu būdu.

Elektrinis dantų šepetėlis Philips Sonicare

Philips Sonicare – tai linija, gaminanti išskirtinai Philips elektrinius dantų šepetėlius. Šis prekės ženklas didžiausią dėmesį skiria naujausioms technologijoms, galinčioms paversti jų gaminius itin veiksmingais. Philips Sonicare dantų šepetėliai atlieka garsinius valomuosius judesius, kurių metu šepetėlio galvutė juda 62 000 kartų per minutę. Šepetėlis taip pat sukuria mikroburbuliukus, kurie užtikrina puikius rezultatus ir švaros jausmą.

Sonicare dantų šepetėlis specialiai sukurtas išsaugoti sveikas dantenas jų nežalojant. Dantų šepetėlis ne tik švelnus, bet ir veiksmingai valo dantų apnašas.

Tinkamai naudodami šepetėlį ir valydami dantis 3 minutes pasieksite veiksmingiausių rezultatų ir jausitės gaiviai visą dieną. Sonicare linijos šepetėliai yra skirstomi į tokias antrines kategorijas kaip DiamomdClean, EasyClean ir ProtectiveClean. Šie gaminiai puikiai tinka ne tik suaugusiesiems, bet ir vaikams.

Philips Sonicare EasyClean

Philips Sonicare linijos EasyClean dantų šepetėliai – paprastas pasirinkimas norintiems mėgautis visais Sonicare šepetėlių pranašumais, tačiau nejaučiantiems poreikio naudotis Sonic programa. EasyClean šepetėliai yra tokie pat veiksmingi kaip ir kiti Philips dantų šepetėliai ir veikia tuo pačiu principu, t. y. naudodami garsines vibracijas. Jie yra įkraunami ir pristatomi su nemokamu maitinimo kištuku. Dantų šepetėlio galvutės yra suderinamos su visais kitais Sonicare dantų šepetėliais.

Kelios pagrindinės Sonic EasyClean dantų šepetėlio funkcijos:

 • Lengvai pasiekiama vidinė dantų pusė
 • Integruotas laikmatis
 • Saugo natūralų dantų baltumą
 • Veiksmingai valomi net tarpdančiai

Vienas populiariausių šios linijos šepetėlių yra Philips Sonicare EasyClean HX6511/50.

Philips Sonicare ProtectiveClean

Sonicare linijos ProtectiveClean dantų šepetėliai yra sukurti daugiau problemų keliančioms burnos sritims valyti. Jei skundžiatės jautriomis ir lengvai pažeidžiamomis dantenomis dantų akmenimis ar ėduonimi, Philips Sonicare ProtectiveClean linija – jums labiausiai tinkantis sprendimas. Visi ProtectiveClean dantų šepetėliai yra įkraunami, o kai kurie iš jų yra pristatomi su kelioniniu dėklu, kuris itin tinka mėgstantiems keliauti. Galite rinktis madingos rožinės, juodos, melsvos ir baltos spalvos Sonic dantų šepetėlius.

Pagrindiniai Sonic ProtectiveClean dantų šepetėlio pranašumai:

 • Gerina dantenų būklę
 • Gerina kraujo apytaką masažuodamas dantenas
 • Veiksmingai valo net tarpdančius
 • Saugo natūralų dantų baltumą
 • Apsaugo nuo dantų ėduonies ir akmenų
 • Lengvai pasiekia vidinę dantų pusę

Vienas perkamiausių šios linijos šepetėlių yra Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6803/04.

Philips Sonicare DiamondClean

Philips Sonicare DiamondClean dantų šepetėliai yra įvairių spalvų ir išsiskiria sidabro ar aukso detalėmis. Jie taip pat pristatomi su patogiu kelioniniu dėklu ir įkrovimo stikline. Įkrovimo stiklinė yra ne tik veiksmingas būdas įkrauti savo Philips dantų šepetėlį, bet ir elegantiškas bei tvarkingas vonios kambario dekoro elementas.

Sonicare DiamondClean dantų šepetėlio privalumai:

 • Saugo natūralų dantų baltumą
 • Švelniai veikiantis prietaisas nedirgina dantenų ir gerina jų būklę
 • Veiksmingai valo net tarpdančius
 • Apsaugo nuo dantų ėduonies ar akmenų
 • Integruotas laikmatis

Philips Sonicare vaikiški dantų šepetėliai

Philips Sonicare for Kids dantų šepetėliai yra itin pažangūs ir moko vaikus palaikyti sveiką burnos būklę bei tinkamai valytis dantis naudojant mokomąją programą. Šis dantų šepetėlis – puikus sprendimas, tinkantis nemėgstantiems valytis dantukų ar tiems, kurie valosi dantukus nepakankamai ilgai ar netinkamai.

Sonicare Kids dantų šepetėliuose yra integruotas Bluetooth ryšys, kuriuo šepetėlis susiejamas su Sonic mokomąja programa, įdiegiama jūsų telefone. Programoje pateikiami interaktyvūs žaidimai, padedantys vaikams nenuobodžiauti valantis dantis. Programoje taip pat rasite KidTimer ir KidPacer funkcijas, leisiančias jūsų vaikams palaipsniui ilginti dantų valymo laiką ir stebėti savo progresą.

Atkreipkite dėmesį, kad šie prietaisai sukurti vyresniems nei 3 metų amžiaus vaikams.

Philips Sonicare Kids dantų šepetėlis yra pristatomas su:

 • 2 maitinimo moduliais;
 • 2 galvutėmis;
 • įkrovikliu;
 • 8 individualiais lipdukais, kuriuos galima naudoti šepetėliui paįvairinti;
 • integruotu laikmačiu;
 • gumine rankena, leidžiančia patogiai suimti prietaisą;
 • itin švelnia dantų šepetėlio galvute, užtikrinančia jautrių vaikų dantenų apsaugą;
 • veiksmingai valo net ir gilius tarpdančius;
 • 90 % veiksmingesnis nei įprasti dantų šepetėliai.

Padėkite vaikams įgyti tinkamų dantų valymo įgūdžių su Philips Sonicare for Kids HX6322/04!

Philips Sonicare dantų šepetėlių rinkiniai

Rinkinys Philips Sonicare Dental Care Set – puikus pasirinkimas; komplektą sudaro Sonicare elektrinis dantų šepetėlis ir Airfloss Ultra elektrinis tarpdančių valymo instrumentas. Šis rinkinys itin veiksmingai ir švelniai valo tarp dantų susidariusias apnašas.

Keletas šio rinkinio pranašumų:

 • pašalina tarpdančiuose besikaupiančias apnašas;
 • švelniai valo dantenas ir atvirus dantis;
 • nedirgina;
 • suteikia gaivų burnos kvapą;
 • geriau apsaugo nuo dantų akmenų susidarymo.

Paverskite kasdienį ritualą smagia ir malonia veikla gaudami geriausius burnos priežiūros rezultatus su Philips Sonicare!