Original & Mineral

Original & Mineral

Grožis, tausojantis gamtą, saugi sudėtis, natūralūs ekstraktai, eteriniai aliejai ir mineralai – visa tai įkūnija Original & Mineral. Šie produktai gimė Australijoje, beieškant plaukų priežiūros priemonių, kuriose nebūtų nereikalingų cheminių priedų. Plaukų priežiūra ir jų formavimas taps maloniu potyriu, kai odos bei plaukų nedirgins agresyvios medžiagos.

Original & Mineral plaukų priežiūros priemonėse susijungia prabanga ir natūralumas. Nutiesti tiltą tarp šių dviejų skirtingų pasaulių 2000 metais sumanė Jose Bryce Smith kartu su savo kolega, kurį vargino kontaktinis dermatitas, nes įprastų produktų sudėtyje esančios cheminės medžiagos jam dirgindavo odą. Iš pradžių jie Sidnėjuje įkūrė natūralų kirpimo saloną – pirmą tokį Australijoje. Palaipsniui pradėjo kurti ir savo produktus, o 2010 m. pasaulį išvydo linija O&M Method, skirta plaukų priežiūrai bei formavimui be sulfatų, triklozano ir kitų kenksmingų medžiagų.

Dėl savo švelnios, bet veiksmingos formulės plaukų priežiūros priemonės Original and Mineral išpopuliarėjo ne tik Australijoje, bet ir visame pasaulyje. Ypač vertinama didelė australiškų augalų, tokių kaip gvazdikmedžio, banksijos, australiškojo sandalmedžio, Tasmanijos rudadumblių, Davidsono slyvos, ekstraktų koncentracija. Išbandykite O&M plaukų balzamą Project Sukuroi ir Jūs – jis tobulai sulygins sausą ir pažeistą plaukų paviršių. Nepaklusnius plaukus sutramdys Original & Mineral formavimo kremas Style Guru. Tarp labiausiai pamėgtų produktų rasite ir sausą Original & Mineral šampūną Dry Queen.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą