Natūralus muilas

Filtruoti
Black Friday
Kainų intervalas

iki

Lytis / amžiaus grupė
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Perkamiausi

Jokių dirbtinių medžiagų! Jei stengiatės vengti dirbtinių sudedamųjų dalių kosmetikos priemonėse, pamilsite ekologišką muilą. Jo sudėtyje yra kokybiškų natūralių aliejų, regeneruojamųjų sudedamųjų dalių, žolelių ekstraktų ir net abrazyvinių komponentų.

Natūralus muilas yra itin švelnus odai ir draugiškas aplinkai. Galite išmėginti kietąjį ar skystąjį natūralų muilą, kurį galima naudoti įvairiems tikslams. Rasite net natūralių muilų nuo aknės, kurie tobulai valo į aknę linkusią odą ir ramina bet kokius sudirgimus.

Natūralus skystasis muilas

Jį galima naudoti vonios kambaryje ir virtuvėje. Skystuosius muilus lengva naudoti, tad galėsite greitai pašalinti rankose susikaupusius riebalus ar nemalonius kvapus. Jums ir jūsų svečiams patiks natūralūs arbatmedžio, citrusinių vaisių ar alavijų aromatai.

Kai kuriuos natūralius skystuosius muilus taip pat galima naudoti plaukams ir galvos odai. Natūralus plaukų muilas neišsausina plaukų ir pasižymi švelninamuoju poveikiu, tad jums nereikės nerimauti dėl niežulio ar sudirgimo. Daugelis žmonių taip pat vertina nuostabų aromatą.

Natūralus kietasis muilas

Jei jums labiau patinka kietasis muilas, o ne rankų prausiklis, notino.lt pasirūpins ir jumis. Natūralaus kietojo muilo užtenka ilgam (apie 2 mėnesiams) ir juo galima plauti rankas, veidą ir visą kūną.

Notino.lt siūlo įsigyti Le Petit Olivier, Weleda, L’Occitane ir kitų populiarių natūralios kosmetikos prekių ženklų natūralių muilų veidui, rankoms ir kūnui. Išsirinkite geriausią jau šiandien.