Skip to main content

MolinardPatchouli Parfumuotas vanduo moterims

Molinard Patchouli Parfumuotas vanduo moterims
Molinard Patchouli Parfumuotas vanduo moterims
75 ml
65,00

Turime | Kodas MOL0180
1
DPD Pristatymas į namus
antradienis 1.2.2022
Asmeninis atsiėmimas
antradienis 1.2.2022

Kiekvienoje moteryje slypintis subtilumo ir galios derinys dabar ir kvapų pasaulyje. Kvapusis vanduo Molinard Patchouli atskleis visus jūsų asmenybės aspektus ir puikiai papildys unikalią charizmą.

  • medienos kvapas
  • chypre kvapas
  • šiuolaikinei XXI amžiaus moteriai
  • kasdienai tinkantis kvapas

Pilnas ingredientų sąrašas

ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, LIMONENE, BENZYL BENZOATE, CITRONELLOL, EUGENOL, COUMARIN, GERANIOL, CITRAL, BENZYL CINNAMATE, CINNAMYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL Už produkto sudėtį ir ingredientus atsako gamintojas. Dėl galimų pakeitimų, visada rekomenduojame patikrinti produkto sudėtį tiesiai ant gaminio pakuotės.
Pilnas tekstas

Sudedamosios dalys

Viršutinės natos jaučiamos vos pasipurškus kvepalais ir leidžia susidaryti pirmąjį įspūdį apie kvepalus. Nors jų kvapas intensyvus, jis juntamas neilgai.
Galvos nata
pelargonijos, apelsinai, nerolis
Vidurinės natos laikomos kvapų širdimi, kuri atsiskleidžia praėjus kelioms minutėms ir išsisklaidžius viršutinėms natoms. Šis aromatas įprastai juntamas 2–3 valandas.
Širdies nata
pačiuliai
Bazinės natos – baigiamasis ir dažnai ilgiausiai ant odos išliekantis kvepalų aromatas. Šis kvapas gali lydėti jus nuo 4 valandų ir galbūt visą dieną.
Bazinė nata
vanilė, santalai, muskusas
Kvepalų kategorija
chypre, mediškas