Mexx

Apie Mexx

Įkvėptas miestietiško gyvenimo ir begalinės energijos, olandų prekės ženklas Mexx jau 30 metų padeda jums pajusti tikro gyvenimo ritmą. Jaunatviški ir kūrybiškumo kupini Mexx kvepalai taip pat yra modernaus bei išskirtinio dizaino simbolis.

 

Unikalūs, autentiški, stilingi ir kūrybiški – šie kvepalai yra tobuli jūsų kompanionai kiekvieną dieną. Mexx 1986 metais įkūrė verslininkas Rattanas Chadha, kuris sujungė du buvusius prekių ženklus vyrams ir moterims – Mustache ir Emanuelle. Prie šių vardų inicialų pridėjęs du X (simbolizuojančius du bučinius) jis sukūrė vieną sėkmingiausių mados prekės ženklų pasaulyje Mexx. Prie šios mados linijos netrukus prisijungė Mexx aromatai.

Šiandien šis prekės ženklas įkvepia jaunus žmones nebūti vidutinybėmis, eksperimentuoti su savo stiliumi, išryškinti savo individualumą ir pasitikėti savimi. Kiekvienas Mexx aromatas puikiai tinka visiems, kurie stengiasi iš gyvenimo pasiimti visa, kas geriausia bei tiems, kurie ieško linksmybių ir naujų potyrių bei nebijo išsiskirti iš minios.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Perkamiausi