Blakstienų klijai

Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Prekės ženklas

Blakstienų klijai yra viena reikiamiausių priemonių, jei norite džiaugtis ilgesnėmis blakstienomis. Geri blakstienų klijai padės tiksliai ir lengvai pritvirtinti priklijuojamąsias blakstienas, kurios išliks visą dieną ir nedirgins odos.

Kaip išsirinkti geriausius blakstienų klijus?

Visuomet rinkitės klijus pagal blakstienų rūšį ir jų paskirtį. Jeigu tik pradedate naudoti priklijuojamąsias blakstienas, rinkitės skaidrius blakstienų klijus. Jie džiūsta lėčiau, tad jums nereikės skubėti ir jaudintis, kad išsitepsite. Tačiau, jei norite džiaugtis dramatišku ir viliojančiu įvaizdžiu, išmėginkite juodus blakstienų klijus, kurie paryškina akis ir pritraukia dar daugiau dėmesio!

Jūsų akys jautrios? Nėra reikalo atsisakyti priklijuojamųjų blakstienų. Išmėginkite specialius blakstienų klijus jautrioms akims, kurie nedirgina akių ar odos. Jei norite džiaugtis ilgalaikiu blakstienų priauginimu, naudokite itin atsparius klijus ilgalaikėms blakstienoms, o natūraliai atrodančius blakstienų kuokštelius priklijuosite naudodami klijus blakstienų kuokšteliams.