L’Oréal Paris a L’Oréal Professionnel plaukų dažai

Perkamiausi

Išbandykite populiarių L’Oréal Professionnel ir L’Oréal Paris plaukų dažų kokybę.

Išsirinksite iš gausaus niekad nenuviliančių plaukų dažų asortimento. Norite paryškinti spalvą, ieškote ilgalaikių ar trumpalaikių plaukų dažų ar plaukų dažų aktyvatoriaus? L’Oréal plaukų dažai yra saugus pasirinkimas, kai norite tobulai žvilgančių ir švelnių bet kurio atspalvio plaukų.

Nesvarbu, ar norite paslėpti žilus plaukus, ar paeksperimentuoti neįprastomis spalvomis. L’Oréal plaukų dažai puikiai tinka natūraliai plaukų spalvai pagyvinti.

L’Oréal plaukų dažų naudojimas

Net jei ir naudosite mėgstamiausius plaukų dažus, neužmirškite atlikti jautrumo testo, kad išvengtumėte galimos alerginės reakcijos. Užtepkite nedidelį gaminio kiekį ant odos už ausies ir palaukite apie 48 valandas.

Kol laukiate testo rezultatų, galite susirinkti plaukų dažymo pagrindines priemones: rankšluostį, kad nesusiteptų pečiai, apsaugines pirštines ir drėkiklį, kuris padės lengviau pašalinti L’Oréal plaukų spalvą nuo odos.

Pasilepinkite visa gausybe L’Oréal plaukų priežiūros produktais! Naudokite kokybiškas atstatomąsias priemones dažytiems plaukams, kad paryškintumėte žavingą naują atspalvį ir jis ilgiau išliktų.