Lanvin

Apie Lanvin

Lanvin kvepalų kompozicijos yra įdomios ir tobulai, iki mažiausios smulkmenos apgalvotos. Jie visada pakels jums nuotaiką ir suteiks dalelę legendinio prancūziško šarmo bei Paryžiaus elegancijos.

1889 metais buvo įkurti vieni seniausių Paryžiaus mados namų, tačiau jie jau seniai siūlo gerokai daugiau nei tik drabužius ir aksesuarus. Šiandien Lanvin kvepalai yra užkariavę viso pasaulio moterų širdis. Visi Lanvin kvepalai yra gaivūs ir alsuojantys amžina elegancija. Legendiniai Lanvin Arpège, sukurti pačios prekės ženklo įkūrėjos Jeanne Lanvin savo dukteriai jos gimtadienio proga, pamalonins jus unikaliais vanilės ir santalo aromatais.

Lanvin Éclat d’Arpège svaigins aksominiu alyvų, persikų ir bijūnų aromatų mišiniu, o parfumuotas vanduo Modern Princess gaiviais gėlių aromatais garbins šiuolaikinę moterį, nesibodinčią kurti savo gyvenimo kelio. Arba galite mėgautis Lanvin Marry Me! – tai tikros meilės šaltinis. Jo gilūs gėlių aromatai sužavės kokybe, o muskusas ir kedro medienos aromatai sukurs harmoningą pagrindą.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą