Lancôme‌ ‌La‌ ‌Vie‌ ‌Est‌ ‌Belle‌ ‌

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • La Vie Est Belle
Filtruoti
Black Friday
Kainų intervalas

iki

Ypatingoms progoms
Kvepalų kategorija
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai

Lancôme La Vie Est Belle kvepalai

Lancôme kvepalai La Vie Est Belle yra džiaugsminga ir ryški kvepalų kolekcija moterims, audringai užvaldžiusi kvepalų pasaulį. Puikios aktorės Julia Roberts įkūnyti kvepalai La Vie Est Belle tapo Lancôme geriausiai parduodamu moterišku aromatu. Nepakartojamą šios kolekcijos kvapą sukūrė trys žymiausi Prancūzijos parfumeriai, o pavadinimas La Vie Est Belle yra prancūzų kalbos posakis, reiškiantis, jog „Gyvenimas yra gražus“ – tai naujos epochos ir naujojo „tu“ manifestas!

Apie Lancôme

Dukterinė L'Oréal Paris įmonė Lancôme siūlo prabangius prancūziškus kvepalus ir kosmetiką bei aukščiausios klasės ir išskirtinės kokybės produktus jau beveik šimtmetį. Nuo to laiko, kai 1935 m. pradėjo kvepalų verslą, Lancôme išplėtė savo produktų asortimentą, į jį įtraukdama odos priežiūros, makiažo ir kosmetikos priemones vyrams ir moterims. Bendrovę įkūrė vizionieriškas pionierius Armand Petitjean, norėjęs paskleisti prancūzišką eleganciją ir gyvenimo geismą visame pasaulyje. Lancôme įkūnija grožio esmęįvairaus amžiaus moterų moteriškumą ir eleganciją.

Lancôme La Vie Est Belle kvepalų kolekcija

Sulaukusi didžiulio populiarumo visame pasaulyje, Lancôme nusprendė išplėsti La Vie Est Belle kolekciją ir įtraukti į ją kitus kvapnius produktus ir kvepalų subklases. Kiekviena kolekcija turi savo istoriją, unikalią formulę ir intensyvumą, kad jos kvapas būtų viską apimantis. Magnolijos kvapas dominuoja visoje kolekcijoje ir yra lyg džiaugsmo ir laimės simbolis.

Kiekvieno La Vie Est Belle aromato kvepalų buteliukas yra tikras Lancôme paveldas, nes dizainą įkvėpė meno vadovas George Delhomme, 1949 metais sukūręs šedevrą The Crystal Smile. Šis buteliukas įkūnija įkūrėjo Armand Petitjean moteriškumo viziją, kurią atskleidžia kerinti šypsena.

Lancôme La Vie Est Belle tualetinis vanduo

Atraskite La Vie Est Belle tualetinį vandenį ir praskaidrinkite savo dieną. Šis kvapas tinka naudoti kasdien ir suteikia džiaugsmo su kiekvienu papurškimu.

La Vie Est Belle En Rose

Anne Flipo ir Dominique Ropion sukurti La Vie Est Belle En Rose išsiskiria gėlėtu ir gaiviu aromatu. Gėlių aromatas kvepaluose ryškiausias, tad jie sukurti tam, kad praskaidrintų jūsų dieną. Kvapą sudaro vilkdalgių, bijūnų ir rožių mišinys, papildytas vaisių natomis. Pavadinimas La Vie En Rose reiškia, jog „gyvenimas matomas pro rožinius akinius“.

La Vie Est Belle L’Éclat

Rytietiškas gėlių aromatas puikiai tinka švytinčiai ir laimingai moteriai. Jis tinka kasdienai, taip pat ypatingomis progomis. La Vie Est Belle L’Éclat EDT prasideda žaižaruojančiomis citrusinėmis bergamočių, mandarinų ir greipfrutų natomis, kurias sustiprina rausvųjų pipirų ir arbatos aromatas. Kvapą taip pat papildo nerolio aliejus, jazminai ir turkiškos rožės, o užbaigia pačiuliai, šiltas gintaras ir subtilus muskusas.

La Vie Est Belle Florale

Gėlių ir vaisių kupinas aromatas leis jums romantiškai ir prabangiai jaustis visą dieną. Jo unikalus kvapas prasideda rausvaisiais pipirais, frezijomis ir bergamotėmis, o kvapo širdyje – mimozos, jazminai ir magnolijos. Kvapą užbaigia žemiškos pačiulių, muskuso ir gintaro medienos natos.

Lancôme La Vie Est Belle parfumuotas vanduo

Parfumuotas vanduo La Vie Est Belle skirtas gyvenimu besimėgaujančiai moteriai. Jo kvapnios gėlių natos sukuria puikų kvapą, kuris yra moderni, gurmanas skirta rytietiško aromato interpretacija. Parfumuotas vanduo ant jūsų odos išliks šiek tiek ilgiau, todėl atėjus vakarui vis dar maloniai kvepėsite.

La Vie Est Belle

Pirmasis ir originalus kvapas, kuris yra saldus, kupinas gėlių ir išties rafinuotas. Vilkdalgio žiedų aromato natos kartu su pačiulių žemiškumu puikiai dera su cukraus sirupo ir šiltos vanilės natomis. Kvapą papildo gėlėtos arabinių jazminaičių ir Tuniso apelsinų žiedų užuominos. Lancôme kvepalai La Vie Est Belle tinka kasdienai, tačiau jie taip pat privers išsiskirti iš minios kiekviena ypatinga proga.

La Vie Est Belle L’Éclat

Akių spindesys, kerinti jos šypsena – tai prancūzai vadina L’Éclat. Gaivus gėlių aromatas su rytietiškais akordais sukurtas optimistiškai ir spontaniškai moteriai, nebijančiai siekti savo svajonių. La Vie Est Belle L’Éclat kvapas prasideda kibirkščiuojančiu apelsinų žiedų aromatu, todėl firminis La Vie Est Belle kvapas tampa gaivesnis ir lengvesnis.

La Vie Est Belle L’Absolu

Dailus buteliukas, užpildytas unikaliu gėlių ir vaisių aromatu, skirtas šiuolaikinei moteriai. Tai moteriškas ir įgalinantis aromatas, kuris puikiai tinkanti kasdienai ar kiekviena ypatinga proga. Gurmaniškų vilkdalgių nata kvepaluose dominuoja ir sukuria nuostabų kvapą, kuris išliks ant jūsų odos ištisas valandas.

La Vie Est Belle With you

Šie kvepalai buvo sukurti specialiai Motinos dienai, nes tai puikus kvapas rafinuotai ir brandžiai moteriai. Jis pagamintas iš saldžių gėlių esencijos ir supakuotas į dailų šventinį buteliuką.

La Vie Est Belle Artist Edition by Lady Pink

Lady Pink yra grafičių ir sienų dailininkė, savo gyvenimą ir karjerą skyrusi tam, kad įgalintų moteris visame pasaulyje. Jai dedikuotas La Vie Est Belle aromato leidimas gali būti vertinamas kaip šlovinantis moteris ir jų grožį bei turintis moterišką, bet stiprų ir įgalinantį kvapą. Kvepalai ragina moteris pasirinkti savo kelią ir nesistengti išpildyti visuomenės lūkesčių.

Kūno kremas

Lancôme La Vie Est Belle kūno kremas sukurtas su legendiniu La Vie Est Belle kvepalų kvapu. Prabangus kremas sudrėkina ir pamaitina jūsų kūną 24 valandoms bei praturtina jį nuostabiu moterišku kvapu. Švelniai įmasažuokite ant švarios odos, o La Vie Est Belle kremas padarys jūsų odą lygią kaip aksominis dangus ir padės atgaivinti natūralų odos atspalvį.

Atraskite La Vie Est Belle kvapų kolekciją notino.lt šiandien ir patirkite nenusakomo džiaugsmo akimirką su kiekvienu pasikvepinimu!