Pemza

Naudokite pemzos akmenį reguliariai ir mėgaukitės tobulai švelniomis pėdomis be suragėjusios odos. Grublėtas pemzos paviršius suminkštins pėdas, alkūnes ir kitas vietas, kuriose oda linkusi ragėti.

Kaip naudoti pemzą

  1. Sudrėkinkite sukietėjusios odos plotą, kad jis suminkštėtų.
  2. Įmerkite pemzą į vandenį ir akmeniu švelniai braukite per suragėjusią odą, kurią norite pašalinti. Sudrėkusi oda bus lengvai pašalinta, liks tik šviežias švelnios odos sluoksnis. Pemzos spausti nereikia, tiesiog švelniai braukite per odą.
  3. Retkarčiais nuskalaukite odą vandeniu, tęskite šveitimą kol būsite patenkinti rezultatu.
  4. Nepamirškite, kad pemza šveitimo metu susidėvi. Taip pat nepamirškite išskalauti pemzos akmens.
  5. Galiausiai nusausinkite odą rankšluosčiu, naudokite kojų kremą arba kokosų aliejų, kad pamaitintumėte odą ir švelnumas išliktų ilgiau.

Tinkamai rūpinkitės pemza, kad akmens blokelis tarnautų kuo ilgiau. Kruopščiai išvalykite pemzą po kiekvieno naudojimo, pavyzdžiui senu dantų šepetėliu, kad porose nesikauptų senos odos likučiai. Kartkartėmis pemzą išvirinkite karštame vandenyje, kad pasišalintų visi nešvarumai. Visuomet leiskite pemzai visiškai išdžiūti.

Pemzos akmens medžiagos

Išsirinkite sau tinkamiausią pemzą pagal akmens sudėtį. Natūrali pemza pagaminta iš vulkaninės lavos akmens, dažniausiai vulkaninio stiklo. Ši medžiaga itin porėta ir lengvai pašalina negyvos odos likučius. Sintetinė pemza taip pat pasižymi aukšta kokybe, o savybėmis ir išvaizda primena natūralų pemzos akmenį.

Kaip pašalinti suragėjusią odą?

Be pemzos akmens, taip pat galite naudoti gausybę kitokių priemonių ir įrankių. Galite išbandyti pėdų šveitiklį su mikrodalelėmis, kurios masažuoja ir minkština odą. Taip pat eksfoliacinį pėdų šveitiklį arba elektrinę šveitimo dildę. Šios priemonės suragėjusią odą pašalins gerokai greičiau.