Pedikiūras

Perkamiausi

Atsisveikinkite su suragėjusia kulnų oda ir greitai pritrumpinkite kojų pirštų nagus. Siūlome įsigyti viską, ko reikia namų sąlygomis atliekamam pedikiūrui ir velveto švelnumo kojoms. Išsirinkite kokybišką manikiūro ir pedikiūro rinkinį, elektrinę arba mechaninę pėdų dildę, drėkinamąjį kremą suragėjusiai odai ir didžiuokitės gražiomis pėdomis.

Greitas ir lengvas pedikiūras namų sąlygomis

Trūksta laiko ar lėšų užsisakyti pedikiūrą grožio salone? Notino.lt rasite visą įrangą, kurios reikia norint atlikti pedikiūrą namų sąlygomis ir atsisveikinti su suragėjusia oda, pritrumpinti nagus ir džiaugtis nepriekaištingai atrodančiomis pėdomis.

Kokias priemonės naudoti suragėjusiai kulnų odai?

  • Pemza pašalina suragėjusią pėdų odą. Ji yra nebrangi, praktiška ir ilgalaikė.
  • Elektrinė pėdų dildė greitai, lengvai ir veiksmingai pašalina suragėjusią pėdų odą nesukeldama fizinio diskomforto.
  • Suskilusių kulnų kremas drėkina ir minkština visų pėdų odą užkirsdamas kelią skilinėjimui. Jį galima naudoti kiekvieną dieną.
  • Eksfolijuojamosios kojinės, kurias lengva užsimauti ir tereikia palaukti, kol oda pradės luptis savaime.
  • Pėdų šveitiklis švelniai šalina negyvąsias pėdų odos ląsteles.
  • Pėdų kaukė yra greita pagalba sausoms pėdoms, kuri intensyviai regeneruoja ir drėkina odą.

Kaip trumpinti kojų pirštų nagus?

Kartais pedikiūrą atlikti yra sunkiau nei manikiūrą, nes kojų pirštų nagai yra kietesni ir linkę įaugti. Todėl turėtumėte skirti laiko jų trumpinimui. Tai atlikdami galite pasilepinti kitomis kojų procedūromis ir pasiklausyti mėgstamos muzikos.

  • Naudokite gerą ir smailą nagų karpiklį ar žirkles, nes taip neleisite nagams skilinėti ir įaugti.
  • Pirmiausia išmirkykite kojas vandenyje, kad suminkštintumėte kojų pirštų nagus ir jie taptų lengviau trumpinami.
  • Pritrumpinkite paaugusius nagus šiek tiek virš panagės.

Užbaikite procedūrą naudodami nagų dildę ir nagų laką. Tik nuo jūsų priklauso, ar rinksitės pašėlusias vasariškas spalvas, ar mieliau sukursite subtilų prancūzišką pedikiūrą.

Pasitikėkite laiko patikrintomis namų pedikiūro priemonėmis, kurias gamina Scholl, Magnum arba Philips, ir džiaukitės kiekvienu glotnių pėdų žingsniu. Jau šiandien pasilepinkite pėdų priežiūros ir pedikiūro procedūromis bei džiaukitės tobulomis pėdomis!