Probiotikai

Probiotikai – tai mikroorganizmai arba gyvi organizmai, gyvenantys ant odos ir teigiamai veikiantys jos būklę. Odą galima vadinti milijonų bakterijų, virusų ir mielių ląstelių, kurios saugo nuo žalingų aplinkos veiksnių (taršos, žalingų bakterijų, UV spindulių ir kt.), namais. Jei rūpinsitės odos apsaugine funkcija ir palaikysite šių kultūrų pusiausyvrą, jūsų oda bus apsaugota nuo laisvųjų radikalų ir pagerės jos kokybė, tekstūra ir drėkinamosios savybės.Taip pat įrodyta, kad probiotikai mažina odos jautrumą įvairiems alergenams.

 

Probiotikų savybės

Dėl naudingųjų savybių, gebėjimo padidinti odos atsparumą, palaikyti odos mikrobiomos (apsauginio odos sluoksnio) pusiausvyrą ir užtikrinti ilgalaikį grožį ir sveikatą probiotikų naudojimas kosmetikos priemonių gamyboje sukėlė tikrąodos priežiūros revoliuciją.

Probiotikų poveikis odai

  • Teigiamai veikia odos jautrumą.
  • Stiprina natūralų apsauginį odos sluoksnį.
  • Padeda atkurti drėkinamąsias odos savybes.
  • Apsaugo nuo ankstyvo raukšlių susiformavimo, lėtina senėjimo procesą.
  • Mažina pH palaikydami tinkamą odos pusiausvyrą.
  • Atkuria odos barjerą ir teigiamai veikia odos tekstūrą.
  • Mažina riebalų liaukų aktyvumą kovodami suakne, rožine ir sutrūkusiais kapiliarais.

Kosmetikos priemonės su probiotikais

Netinkama odos pusiausvyra sukelia nemalonią egzemą, spuogelius ir padidėjusį odos jautrumą. Kosmetikos priemonės su probiotikais padeda paskatinti odos apsivalymo procesus, o reguliariai naudojamos tokios priemonės skaistina odą ir gerina jos būklę. Probiotikai tinka visų tipų odai, įskaitant jautrią odą ir į uždegimus linkusią odą.

Vieni geriausių probiotikų, kurie yra naudojami odos priežiūros priemonėse, yra „Lactobacillus lysate“ ir „bifidus“, kildinami iš tokių probiotikų kaip „Bifidobacterium longum“. Notino.lt rasite gausybę priemonių, kurių sudėtyje yra atrinktų probiotikų, kovojančių su bet kurio amžiaus odos problemomis, jautrumu, senėjimo ir brandos požymiais.

Jau seniai įsitikinta, kad stebuklingasis probiotikų poveikis naudingas virškinimui ir imuninei sistemai. Pats laikas išbandyti probiotikų teikiamą naudą odai ir pagerinti jos gynybos mechanizmą taip, kad jis galėtų apginti odą nuo toksinų ir užtikrinti sveiką jos būklę. Jau šiandien išsirinkite kremą su probiotikais, serumą su probiotikais arba valomąją tekstilinę veido kaukę su probiotikais internetinėje svetainėje notino.lt ir suteikite odai gerųjų bakterijų, kurios pasirūpins jūsų grožiu, dozę.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Perkamiausi