Pereiti prie pagrindinio turinio

Šlapalas

Šlapalas, dar vadinamas karbamidu, yra daugiafunkcis organinis junginys, kurį sutiksite senėjimą lėtinančiose kosmetikos priemonėse ir sausai bei jautriai odai skirtose priemonėse. Nors šios kosmetikos priemonių sudedamosios dalies pavadinimas gali skambėti šiek tiek nemaloniai, kosmetikos priemonių gamybai naudojamas šlapalas yra gaminamas laboratorijose dirbtiniu būdu sukeliant neorganinių medžiagų reakcijas. Jo atradimas siejamas su organinės chemijos mokslo šakos pradžia.

 

Šlapalo savybės

Kosmetikos pramonėje šlapalas yra itin populiari organinė medžiaga, tinkanti jautriai ir ypač atopinės egzemos varginamai odai. Jis yra visiškai saugus ir nesukelia alerginės reakcijos. Reguliariai naudojamas šlapalas gerina bendrąją odos būklę.

Šlapalo poveikis odai

  • Kovoja su senėjimo požymiais, užkerta kelią odos elastingumo mažėjimui.
  • Saugo tinkamą odos pH pusiausvyrą ir padeda kitoms veikliosioms sudedamosioms dalims prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius.
  • Kaupia didelį kiekį vandens ir giliai drėkina odą nesukeldamas jai streso. Suteikia odai glotnumo ir švelnumo.
  • Saugo odą nuo žalingų išorės veiksnių ir stiprina natūralų odos barjerą.
  • Užkerta kelią odos lupimuisi ir šerpetojimui. Iš esmės pakeičia odos tekstūrą.

Kosmetikos priemonės su šlapalu

Šlapalas – natūrali mūsų odos medžiaga. Nors ši kosmetikos priemonių sudedamoji dalis išgaunama dirbtiniu būdu, ji puikiai tinka odai ir nesukelia jokių nepageidaujamų reakcijų. Su amžiumi šlapalo kiekis odoje mažėja, tad prastėja natūralus odos gebėjimas išsaugoti drėgmę ir elastingumą. Todėl rekomenduotina papildyti odą šlapalu naudojant kosmetikos priemones.

Notino.lt siūlo rinktis iš gausybės priemonių su šlapalu atsižvelgiant į pageidaujamą poveikį. Kremas su šlapalu arba tepalas su šlapalu puikiai papildys jūsų ryto ir vakaro grožio ritualus. Dieninis arba naktinis kremas su šlapalu padės suteikti sausai odai standumo ir atkurs jos elastingumą bei jaunatvišką išvaizdą. Tepalas su šlapalu intensyviai sudrėkins ir pamaitins odą po vonios procedūrų.

Pėdų kremas su šlapalu yra itin naudingas labai suskilinėjusiems kulnams bei sausai pėdų odai. Reguliariai naudodami tokį kremą džiaugsitės minkštesne ir glotnesne oda ir užkirsite kelią tolesniems įtrūkimams.

Rankų kremas su šlapalu laikomas nepamainoma priemone žiemos metu. Šlapalas prasiskverbia giliai į odą ir užrakina drėgmę jos viduje bei saugo nuo egzemos.

Odos ir kūno priežiūros priemonės su šlapalu sukuria apsauginį sluoksnį, kuris užrakina drėgmę odos viduje saugodamas ją nuo žalingų išorės veiksnių. Šlapalas nuostabiai puoselėja net jautriausią odą, tad įsitikinkite jo poveikiu jau šiandien!

Žr. visą tekstą slėpti tekstą