Auksas

Aukso poveikis odai buvo žinomas jau senovės Egipte, kur auksas buvo siejamas su amžina jaunyste ir gyvybingumu. Šiuolaikinė kosmetikos pramonė atrado šią natūralią sudedamąją dalį mažiau nei prieš 100 metų, tačiau dabar ji laikoma viena prabangiausių medžiagų, galinčių gražinti odai jaunystę ir sveiką išvaizdą. Kosmetikos priemonėse dažniausiai sutinkamas koloidinis auksas, kuris yra išgaunamas atliekant demineralizuotų aukso mikrodalelių elektrolizę.

 

Aukso savybės

Auksas pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu ir greitai atkuria odos elastingumą bei skaistumą. Reguliariai naudojamos priemonės su auksu gerina odos būklę.

Aukso poveikis odai

  • Saugo odą nuo oksidacinės žalos ir skatina regeneraciją.
  • Skatina kraujo mikrocirkuliaciją ir padeda prisotinti viršutinius odos sluoksnius deguonies.
  • Padeda išvalyti odą ir pagerina toksinų pašalinimą.
  • Veikia kaip apsauginis sluoksnis nuo žalingų aplinkos veiksnių.
  • Geba kaupti didelį vandens kiekį ir užtikrina tobulą odos drėkinimą.
  • Stiprina kraujagyslių sieneles ir skatina audinių regeneraciją atkurdamas odos standumą ir elastingumą.

Kosmetikos priemonės su auksu

Kosmetikos priemonių gamyboje dažniausiai naudojamos nedidelės aukso plokštelės. Įprastai šios mikrodalelės yra nematomos plika akimi. Oda greitai ir lengvai sugeria auksą pasisavindama visas jo naudingąsias savybes. Nesijaudinkite dėl nepageidaujamo blizgesio ar auksinio odos spindesio – jūsų oda įgaus tobulai žvilgančią išvaizdą be jokio auksinio atspalvio.

Notino.lt rasite gausų priemonių su auksu asortimentą ir galėsite paįvairinti savo brandžios odos priežiūros ritualus. Dieniniai kremai su auksu ir SPF sudarys sluoksnį, apsaugantį nuo žalingų išorės veiksnių. Naktinė priemonė su auksu regeneruos ir pamaitins odą kol ilsėsitės. Veido kaukė su auksu taps prabangia kiekvieno grožio ritualo pradžia.

Priemonės su auksu nepalieka nepageidaujamo auksinio spindesio. Jos paprasčiausiai suteikia jūsų odai gražią ir skaisčią išvaizdą. Veido kaukė, dieninis kremas, paakių kaukė ar tinkamos odos priežiūros priemonės su auksu taps tikra jūsų grožio ritualų žvaigžde!

Žr. visą tekstą slėpti tekstą