Tiesus skustuvas

Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Nemokamos dovanos ir pasiūlymai

Skutimasis tiesiu skustuvu - nepaprastai malonus ritualas, atgimęs ir išpopuliarėjęs pastaraisiais metais. Tai ne tik stilingas skutimosi būdas - tiesiu skustuvu skusta oda nepaprastai švelni. Norite atrasti klasikinio skutimosi magiją? Skutimuisi tiesiu skustuvu reikalinga nepaprastai stabili ranka, susikaupimas, pakankamai laiko ir keletas kitų smulkių įrankių, neatsiejamų nuo tobulos skutimosi patirties.

Ko reikia skutantis klasikiniu tiesiu skustuvu?

  • Skutimosi muilo ir skutimosi šepetėlio. Šios priemonės padės geriau paruošti odą skutimui. Geriausi skutimosi šepetėliai pagaminti iš barsuko šerių.
  • Alūno kristalo (akmenėlio), kuris sustabdys kraujavimą iš smulkių žaizdelių.
  • Gero losjono arba balzamo po skutimosi, kuris glotnins odą.
  • Galandimo akmens, jei skustuvas atšiptų.

Kai teisingai skustis naudojant tiesų skustuvą?

  1. Sudrėkinkite odą šiltu vandeniu
  2. Šepetėliu paskirstykite putas nuo skutimosi muilo, tepkite jas ant veido ir palikite 1-2 minutes.
  3. Pradėkite skusti veidą, skustuvo nespauskite. Nykščiu ir dar trimis pirštais skustuvą laikykite maždaug 30 laipsnių kampu veido atžvilgiu. Švelniai patempkite odą, kad išvengtumėte įpjovimų. Skuskite mažais ploteliais palei barzdos augimo kryptį. Paskui procesą pakartokite priešinga kryptimi.
  4. Nuplaukite nuskustą odą vandeniu, naudokite jūsų priemones po skutimosi.
  5. Kruopščiai nuvalykite skustuvą ir skutimosi putų šepetėlį.

Kaip prižiūrėti tiesų skustuvą?

Po kiekvieno skutimosi nuvalykite skustuvą ir leiskite jam išdžiūti. Jei skutatės retai, skustuvo geležtę patepkite nedideliu kiekiu alyvos, kurią nuvalykite prieš skusdamiesi.

Galbūt norite išbandyti saugų skustuvą iš Wilkinson Sword arba Zew, kuris šiek tiek primena modernius skustuvus? O galbūt norite klasikinio tiesaus skustuvo, kuris panašus į sulankstomą peiliuką?