Skutimosi šepetėlis

Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Esate klasikinio skutimosi gerbėjas, tad jums reikalingi tinkami įrankiai, padėsiantys palaikyti gražią ir glotnią veido išvaizdą? Skutimosi šepetėlis yra vienas iš svarbiausių įrankių, leisiančių tolygiai paskirstyti skutimosi putas ant veido odos.

Kaip išsirinkti tinkamos rūšies šerelius?

  • Natūralūs šereliai – įprastas pasirinkimas. Skutimosi šereliai, pagaminti iš barsuko plaukų, yra itin švelnūs odai ir leidžia priemonei gausiai suputoti, tad skutimosi peiliukas lengviau slysta oda.
  • Nors sintetiniai šereliai ne taip gerai paruošia odą skutimui kaip natūralūs, sintetinių šerelių skutimosi šepetėlis puikiai tinka veganams ar tiems, kurie yra alergiški gyvūnų kailiui. Tokie šepetėliai taip pat yra pigesni ir pakankamai patvarūs.

Kaip naudoti skutimosi šepetėlį?

Prieš pirmą naudojimą gerai nuplaukite šepetėlį muiluotame vandenyje. Tada pradėdami skustis pamirkykite šepetėlį karštame vandenyje, trinkite skutimosi muilą, kol suputos, ir tepkite veidą. Nusiskutę iš karto išplaukite skutimosi šepetėlį ir leiskite jam išdžiūti. Niekada nedėkite drėgno šepetėlio į uždarą pakuotę, pvz., plovimo maišelį ar kelioninį dėklą.

Pasitikėkite įvertinta kokybe, rinkitės geriausius Wilkinson Sword, Captain Fawcett arba Edwin Jagger skutimosi šepetėlius ir džiaukitės tobulai glotniu veidu.