Alūno akmuo

Alūno akmuo

Turbūt nėra kito tokio natūralaus kosmetikos gaminio su tiek daug panaudojimo būdų, kiek alūno akmuo. Jis gali pakeisti jūsų įprastinį dezodorantą, losjoną po skutimosi ir netgi gydomąjį tepalą įkandus vabzdžiui. Alūnas yra mineralas, susidarantis oksiduojantis natūraliam aliuminio sulfatui. Jis bekvapis, neužima nedaug vietos ir jo jums tikrai pakaks visiems metams.

Prieš naudojantis alūną visada nuskalaukite, leiskite šiek tiek paviršiui aptirpti – priešingu atveju neveiks. Taip pat po kiekvieno naudojimo nuskalaukite ir leiskite apdžiūti.

Alūno akmuo skutimuisi

Netgi jei įgudusiai naudojatės skustuvu, galite įsipjauti. Tokiais atvejais į pagalbą skuba alūno akmuo. Palaikykite jį ant šlapios odos ir pamatysite, kaip greitai užsitraukia žaizdelė. Šiek tiek pajusite geliantį pojūtį, kol alūnas išvalys odą, bet šis pojūtis greitai išnyks.

Alūno kristalas nuo prakaito

Nors alūno akmuo neturi kvapo, jis gali tapti puikiu dezodoranto pakaitalu, nepaliekančiu jokių žymių ant rūbų. Alūnas suriša vandens daleles, kad neutralizuotų nemalonų prakaito kvapą, tuo pačiu metu sumažindamas blogą kvapą skleidžiančių bakterijų gamybą.

Alūnas įkandimams nuo vabzdžių ir nudegimams gydyti

Alūnas taip pat pravers ir daugelyje kitų situacijų, pavyzdžiui, gydant uodo įkandimą. Mineralas išvalys žaizdą ir sumažins skausmą bei patinimą. Jį taip pat galite naudoti odai vėsinti po nudegimo ar nudegus saulėje.

Alūnas pasižymi fantastišku sutraukiančiu poveikiu, dėl to jis tampa puikia išeitimi tvarkantis su daugeliu odos problemų. Jis sumažina juodus ratilus po akimis, švelniną odą ir neutralizuoja neteisingą pH.