Pereiti prie pagrindinio turinio

Korloff

Korloff

Išsyk atpažįstama prabanga – tai prancūzų juvelyrikos įmonė Korloff, gaminanti prabangius papuošalus, laikrodžius, sąsagas, rašiklius ir nišinius kvepalus.

 

Juvelyrikos namų Korloff istorija susijusi su paslaptingu, didžiausiu pasaulyje neapdorotu 200 karatų juoduoju deimantu. Pasak legendos, šis išskirtinis brangakmenis priklausė rusų aristokratų šeimai Korloff-Sapojnikoff, kuri jį, kaip talismaną, perdavė iš kartos į kartą prieš išvykstant iš Rusijos 1917 m.  Aromatai Korloff savo novatoriškomis ir drąsiomis kvapų kompozicijomis sužadina dar daugiau puikių emocijų. Jie spinduliuoja prabanga bei jausmingumu ir yra išties provokatyvūs. Kvepalai elegantiški iki smulkmenų – tokie ir turi būti juvelyrų kūriniai. 

Jūsų dėmesio nusipelno parfumuotas vanduo moterims Korloff Gold, Korloff Lady arba kultinis Korloff Korlove. Savaime suprantama, nuostabiai kvepėti nusipelno ir vyrai, tad kviečiame jus atrasti tikrą kvepalų perlą – tualetinį vandenį vyrams Korloff In White arba parfumuotą vandenį vyrams Korloff Pour Homme. Mėgaukitės gaivioms aromatų kompozicijoms ir pasilepinkite šiais prabangiais kvepalais.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą