Pereiti prie pagrindinio turinio

Produktų kainų rodymas

Šią kainą rekomenduoja produkto tiekėjas.

Tai tiekėjo rekomenduojama galutinė produkto kaina. Tiekėju gali būti produkto gamintojas ar platintojas. Stengiamės kuo dažniau atnaujinti informaciją apie kainas. Tai darome mažiausiai kartą per metus, kad rekomenduojamos mažmeninės kainos visada būtų aktualios.

Tiekėjo rekomenduojama kaina, konvertuota iš užsienio valiutos.

Tai tiekėjo rekomenduojama galutinė produkto kaina. Tiekėju gali būti produkto gamintojas ar platintojas. Stengiamės kuo dažniau atnaujinti informaciją apie kainas. Tai darome mažiausiai kartą per metus, kad rekomenduojamos mažmeninės kainos visada būtų aktualios. Ši kaina konvertuojama iš kitos ES valstybės narės valiutos arba iš kitos trečiosios šalies valiutos pagal atnaujinimo dieną galiojantį valiutos keitimo kursą.

Didžiausia kaina, už kurią produktą pardavėme per pastaruosius dvejus metus. 

Tai aukščiausia kaina, taikyta produktui Notino parduotuvėse per pastaruosius dvejus metus. Tai naudingas atskaitos rodiklis mūsų klientams, padedantis apsisaugoti nuo klaidinančių ar dirbtinai sukeltų akcijų.

Tais atvejais, kai rodome tiekėjo rekomenduojamą kainą, tiekėjo rekomenduojamą kainą, konvertuotą iš užsienio valiutos arba didžiausią kainą, už kurią pardavėme produktą per pastaruosius dvejus metus, taip pat nurodome skirtumą % nuo dabartinės kainos, kurį pažymime kaip produkto pirkimo naudą.

Mažiausia kaina, už kurią produktas buvo parduotas praėjusį mėnesį. 

Tai yra mažiausia kaina, už kurią galėjote įsigyti šį produktą Notino parduotuvėje per paskutines 30 dienų iki šio pasiūlymo/išpardavimo pradžios. Produktas, prie kurio nurodome šią kainą, praėjusiame laikotarpyje galėjo būti įtrauktas į kampaniją, kurioje buvo naudojami nuolaidų kuponai.