Guess

Apie prekės ženklą Guess

 Stilinga mada su provokacijos lašu, ikoniniu denim ir žaviu aromatu moterims ir vyrams. Tai amerikiečių prekės ženklas Guess.

Prekės ženklo istorija buvo pradėta rašyti 1981 metais. Ją įkūrė broliai Marcianai, išvykę iš Prancūzijos į savo amerikietišką svajonę, į saulėtąją Kaliforniją. Ten jie išgarsėjo savo džinsiniais audiniais, o Guess prekės ženklas tapo jaunatviško, seksualaus ir nuotykių kupino gyvenimo būdo simboliu. Dėl garsių reklamos kampanijų Guess netrukus buvo žinomas visiems, o dabar prekės ženklas tiesiogine prasme yra tarptautinė imperija ne tik džinsinėje madoje.

Pirmieji Guess kvepalai dienos šviesą išvydo 1990 metais. Dabar prekės ženklas turi daugybę vyriškų ir moteriškų kvepalų, iš kurių kiekvienas gali išsirinkti savo idealius Guess kvepalus. Išbandykite, pavyzdžiui, Guess by Marciano moterišką parfumuotą vandenį, kuriame yra vaisių ir gėlių tonai, vaisių-gėlių kvapą su vanile, kriaušių ir citrusinių vaisių Guess Seductive, gėlių-medienos Guess Dare ar saldų ir jaunatvišką Guess Girl aromatą. Džentelmenai taip pat gaus tai apie ką svajoja - tualetinį vandenį Guess by Marciano for Men arba rytietiškus kvepalus Guess Seductive Homme. Guess 1981 tualetinis vanduo taip pat vertas dėmesio tiek moteriškoje, tiek vyriškoje versijose.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Perkamiausi