Pereiti prie pagrindinio turinio

Fudge

o značce Fudge

Australiško plaukų priežiūros priemonių prekių ženklo Fudge produktai padeda susikurti tikrai įspūdingas šukuosenas. Šio produktai skirti norintiems ne tik aukščiausios kokybės plaukų priežiūros priemonių, bet ir siekiantiems atkreipti į save aplinkinių dėmesį, išreikšti savo individualumą ir nustebinti. Priemonės iš Fudge skatina kūrybišką, asmenybę atskleidžiančią saviraišką – kurkite šukuosenas nebijodami rizikuoti.

Prekių ženklas Fudge Professional buvo įkurtas 1991 m., kai vienas iš jo įkūrėjų gimtajame Sidnėjuje netyčia užlipo ant kramtomosios gumos gabalėlio. Glenas Deanas ir kitų įkūrėjai sugalvojo revoliucinį, kramtomosios gumos įkvėptą produktą, kuris pakeitė plaukų formavimo priemonių rinką. Jie sukūrė plaukų formavimui skirtą kremą Fudge Hair Shaper, kurio netikėta, bet puiki tekstūra sukėlė tikrą rinkos perversmą ir išliko pirmaujančia priemone iki šių dienų.

Atraskite ikonines plaukų priežiūros priemones, kurias sukūrė profesionalai ir kurias naudoja garsiausios muzikos, meno ir mados sričių žvaigždės. Tarp perkamiausių – Fudge Clean Blonde Purple Shampoo ir Fudge Silver Shampoo. Tai produktai, leidžiantys išlaikyti nepriekaištingai šviesią jūsų plaukų spalvą. Sau tinkantį šampūną ir kondicionierių čia ras ir turintieji kitą plaukų spalvą visi – Fudge gaminiai skirti visiems.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą