Pereiti prie pagrindinio turinio

EISENBERG

Apie Eisenberg

EISENBERG Paris yra prancūzų prabangos prekių ženklas moterims ir vyrams, pristatantis profesionalių aukštųjų technologijų produktų asortimentą, apimantį odos ir kūno priežiūrą, makiažo priemones, apsaugą nuo saulės ir unikalias kerinčių kvepalų kolekcijas.

José Eisenberg sukurtas ir išplėtotas EISENBERG Paris prekės ženklas turi unikalią istoriją, nes jo įkūrėjas yra sukaupęs didžiulę patirtį grožio ir aukštųjų technologijų tyrimų srityje. Pasaulinio lygio odos priežiūros ekspertas, derinantis mokslą ir gamtą, EISENBERG tyrimų metu atrado ir patentavo revoliucinę TRIO-MOLECULAR® FORMULĘ, pagal kurią trys molekulės, veikdamos sinergiškai, regeneruoja odą, suteikia jai energijos ir deguonies. José Eisenberg savo 15 metų trukusius tyrimus grindė biokosmetinių molekulių – fermento, citokino ir biostimulino – kombinuotu veikimu ir senėjimą stabdančiu poveikiu. Visame pasaulyje patentuota TRIO-MOLECULAR® FORMULĖ, sukurta siekiant patenkinti tiek moterų, tiek vyrų poreikius, priklauso išskirtinai EISENBERG ir yra kiekvieno EISENBERG Paris odos priežiūros produkto pagrindas.

José Eisenberg kūrybinis talentas ir aistra taip pat apima nuostabių kvepalų ir koncepcijų, tokių kaip L'Art du Parfum ir Latin Oriental Collections, kūrimą. Susiejus meną su kvepalais arba sujungus du pasaulius ir du parfumerijos menus, jo kūryba apima platų spektrą subtilių ar stipresnių kvapų, kurie visi įpakuoti į nuostabius, rafinuoto dizaino buteliukus. EISENBERG odos priežiūros priemonės ir kvepalai yra žinomi ir įvertinti įvairiomis premijomis visame pasaulyje.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą