Pereiti prie pagrindinio turinio

Dr. Jart+

Dr. Jart+

Itin efektyvios odos priežiūros priemonės, kurių dėka jūsų veidas nušvis plačia šypsena. Taip apibūdinama korėjietiška kosmetika Dr.Jart+. Prekės ženklo pavadinimas kilęs iš frazės „Doctor Joins Art“, t.y. „Gydymas ir menas susijungia“. Šis netradicinė frazė atspindi ir įmonės filosofiją: nepriekaištingos dermatologinės odos priežiūros žinios + meniškai apgalvota bendravimo su klientais forma.

Įmonę 2005 m. Seule įkūrė dermatologas Sung Jae Jungas ir buvęs architektas Leeo (Chin Wook) Leemas. Prekių ženklo Dr.Jart+ asortimente rasite naujoviškas odos ir kūno priežiūros priemones, skirtas specifiniams odos poreikiams.

Prekės ženklo pradžia Dr.Jart+ susijusi su Korėjoje gimusiu stebuklu – BB kremu. Ponas Lee itin susidomėjo šiuo atspalvį suteikiančiu makiažo kremu, kurį įprastai buvo galima įsigyti tik dermatologijos klinikose. Kartu su dermatologais jis sukūrė savo BB kremą, kuris tapo tikru Korėjos hitu. Nuo tada BB kremai tapo prieinami visiems ir suteikė odai ne tik reikiamą priežiūrą bet ir panašų kaip makiažo pagrindas padengimą.

Dr.Jart+ produktuose yra daug mokslinėse laboratorijose sukurtų ir patentuotų ingredientų, tačiau nepaisant visų naujovių, tai tik įrodo, kad svarbiausi sveikai odai yra pagrindiniai gamtos elementai – grynas vanduo ir oras bei šviesa. Pagrindinės produktų sudedamosios dalys yra keramidų, kurie maitina sausą odą, ir azijinių centelių ekstrakto, kuris puoselėja probleminę odą.

Pamirškite sausą odą – išbandykite maitinamąjį ir gilų drėkinimą suteikiantį kremą Dr.Jart+ Ceramidin™ Cream, kuris sulaiko odoje esančią drėgmę ir suteikia jai elastingumo bei švelnumo. Taip pat džiaugsitės išbandę ir drėkinamąjį gelinį kremą Vital Hydra Solution™ Biome Water Cream, kuris maloniai gaivina net ir labiausiai išsausėjusią odą.

Jei norite sumažinti odos paraudimą ir suvienodinti jos atspalvį, išbandykite priemonę Dr.Jart+ Cicapair™ Tiger Grass Color Correcting Treatment. Nepamirškite išbandyti ir drėkinamojo balzamo Dr.Jart+ Premium BB Beauty Balm, kuris ne tik pamaitina, sudrėkina ir apsaugo odą, bet ir ją lengvai padengia.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą