DOVANŲ IDĖJOS – DOVANŲ RINKINIAI VYRAMS

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Dovanų rinkinys
  • Vyrams
Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Prekės ženklas
Rodyti daugiau
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Įvertinimas
  •   1
Perkamiausi

Manote, kad vyrų nedomina odos priežiūros priemonės ar kvepalai? Nustebsite, nes daugeliui jų iš tiesų patinka rūpintis savo išvaizda. Todėl mes atrinkome gausybę prabangių dovanų rinkinių, kurie tikrai nustebins jūsų artimąjį.

Losjonas po skutimosi – klasikinė dovana tėčiui, tačiau šiais metais siūlome išmėginti ką nors naujo ir padovanoti jam skutimosi putas ir dušo gelį, kurį pristatysime gražioje dovanų pakuotėje. Juk dovanos kokybė taip pat priklauso nuo jos išvaizdos.

Suprantame, kad daugybei iš mūsų sunku išrinkti tobulą dovaną vyrui ar vaikinui, tačiau tai padaryti daug lengviau nei galvojate. Pamėginkite išsirinkti gražų kvepalų dovanų rinkinį , kurio jausmingas kvapas patiks abiem!

Įsigyti priemonių broliui arba draugui gali būti šiek tiek lengviau, ypač jei jie mėgsta auginti vešlią barzdą. Nupirkite jiems kokybiškų vyrams skirtų barzdos priežiūros priemonių dovanų rinkinį. Barzdos aliejus, specialusis barzdos muilas ir šepetėlis pavers nepaklusnius šerius akį traukiančia barzda.

Ruošiate dovaną seneliui? Atgaivinkite senus prisiminimus padovanodami jam naują šlapio skutimosi priemonių rinkinį!

Žr. visą tekstą slėpti tekstą