DermacolCollagen + dvifazis vandeniui atsparaus akių ir lūpų makiažo valiklis







Aprašymas Dermacol Collagen +
Aprašymas Dermacol Collagen +
Odos atspalvis | visų tipų odai |
Poveikis | drėkinimas, raminamosios priemonės, valymas |
Veikliosios sudedamosios dalys | kolagenas, pieno rūgštis, citrinų rūgštis |
Norint nuvalyti vandeniui atsparų tušą, akių kontūrų, pieštukų linijas ar net šešėlius, reikia naudoti specialias priemones. Paakių makiažo valiklis Dermacol Collagen + efektyviai pašalina net ir labai atsparų makiažą bei nešvarumus. Dviejų fazių valiklio sudėtis yra labai veiksminga, todėl jis gerai nuvalo ir kartu yra pakankamai švelnus, nes nesudirgina jautrios paakių srities.
Charakteristika:
- turi gaivinamąjį ir raminamąjį poveikį
- puikiai pašalina net vandeniui atsparų makiažą
- drėkina ir švelnina odą
- oda tampa gaivi
- oda palietus yra švelni ir minkšta
- oftalmologiškai patikrinta
Sudetis:
- kolagenas – sutraukia daug vandens, todėl ilgai drėkina odą, puoselėja ją suteikdamas jaunatvišką išvaizdą, putlumo bei elastingumo, be to, mažina raukšles
Kaip naudoti:
Prieš naudojimą gerai supurtykite. Užtepkite ant kosmetinio vatos tampono, uždėkite ant užmerktų akių ir leiskite trumpai veikti. Švelniai ir netrindami pašalinkite makiažą ir kitus nešvarumus.
Šis tekstas sugeneruotas automatiškai, todėl jame gali pasitaikyti klaidų.
Sudedamosios dalys Dermacol Collagen +
Sudedamosios dalys Dermacol Collagen +