Pereiti prie pagrindinio turinio

Alfaparf Milano

Apie prekės ženklą Alfaparf Milano

Kai grožis išpažįsta naują stilių – Alfaparf Milano yra profesionali, tikro itališko rafinuotumo plaukų kosmetika. Teigiama energija, entuziazmas ir perfekcionizmas atsispindi visame, ką sukuria prekės ženklas. Alfaparf produktai yra patirties, kūrybiškumo ir neabejotino itališko skonio derinys.

 

Plaukai yra jų aistra, manija ir tikėjimas gyvenimu. Alfaparf plaukų ekspertai nežiūri į save per daug rimtai, tačiau labai rimtai žiūri į tai, ką daro. Taigi jie gali pasigirti, kad daugiau nei 35 metus viską dirbo savarankiškai – nuo pradinio recepto ir bandymų iki pačios gamybos. Ir viską, ką žino apie plaukų grožį, su aistra ir atsidavimu dalijasi.

Alfaparf Semi di Lino produktų linija siūlo sprendimą sausiems, susivėlusiems ar pažeistiems plaukams, taip pat nešvariai galvos odai. Absoliutus priežiūros pagrindas yra šampūnas Alfaparf, kuris paruoš jūsų garbanas kitai procedūrai. O jei norite suteikti savo plaukams tikrai nepaprastos patirties, išbandykite Alfaparf Keratin Therapy kolekciją su keratino kompleksu.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą